ežave s spalnimi navadami pri 10m (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


3T -> ežave s spalnimi navadami pri 10m (3.10.2007 11:32:37)

Pozdravljeni,

že večkrat sem dobila kakšen dober nasvet izkušenih mamic ( in tudi očkov ) tu na RR, zato se ponovno obračam na vas s svojo težavo.

Naša 10 mesecev stara dojenčica nikakor ne zaspi brez zize in tudi ponoči, ko se zbuja ( trenutno smo v obdobju 3-4, 1,5, 1, 1, ... ) nikakor ne zaspi brez pomoči zize, nasploh pa spi vsaj po tistem prvem spanju od 20h - 24h v najini postelji, sama nikakor ne želi spati. Vsi smo že neprespani, najbolj pa me skrbi, kaj bo ko bom morala nazaj v službo, kako bo z mojo koncentracijo med vožnjo in v službi.

Vsakega predloga bom zelo vesela in se vam vnaprej zanje zahvaljujem.

Mimogrede, tudi knjigo Pantleyeve berem, ne pomaga [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Hvala in lep pozdrav




blazka -> RE: ežave s spalnimi navadami pri 10m (3.10.2007 12:08:28)

Mi smo pri tavelkem tam pri enem šestem mesecu začeli zvečer jesti kašico (prej je tudi vedno na joški zaspal). Ker sem vedela, da je sit, sva ga pustila jokat. Prvi dan je jokal malo dlje, drugi dan je bilo že bolje. Tako se je postopoma navadil, da je sam zaspal. Sedaj pri dveh letih spi v svoji veliki postelji in ni problemov za iti spat.

LP




suzolinka -> RE: ežave s spalnimi navadami pri 10m (3.10.2007 13:59:06)

Mah pri nas je podobno, samo da smo na flaši. Pa sem probala že skoraj vse, tudi drl se je že pa je bilo samo še huje. Potem sem probala po Penleyevi metodi in je šlo na bolje je že zelo lepo spal, potem so pa zopet zobki prišli na vrsto in spet spimo manj oz. po obrokih




Naja30 -> RE: ežave s spalnimi navadami pri 10m (3.10.2007 21:14:39)

Pri nas Gh ni pomagala. Vse do 9m je zaspala na joški. Potem pa kot bi odrezal sama! Sem jo dala še budno v posteljico, malo je pojokala in zaspala.




Stran: [1]