rešitev - zamašen nosek :-) (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


majčica -> rešitev - zamašen nosek :-) (2.12.2004 20:35:50)

Vesela sporočam da sem našega lupčka rešila zamašenega noska in sicer po nasvetu prijateljice...v nosek sem mu kapnila po dve kapljici fiziolške raztopine od Nivee, nato pa sem mu "vtaknila" v nos tisti mali gumijast nastavek od pumpice, ga prijela z ustnicami in posesala ven z globokim globokim vdihom. Pumpica pri meni enostavno ne deluje, ker je vakum premajhen, vatka ga pa preveč draži...sem tko vesela, tamal je pa tudi po tem gledal kot prerojen! Upam da bo kateri v pomoč, res deluje!

Juhu :duda:




Ezi -> rešitev - zamašen nosek :-) (2.12.2004 20:49:53)

He he ... Bravo:bravo:




Bejba -> rešitev - zamašen nosek :-) (2.12.2004 21:25:17)

Tako je delala tudi moja prijateljica, potem je pa enkrat močno preveč potegnila ter dobila celo porcijo smrklja v usta in se ji je nekako uprlo - hi, hi :)-. Rešitev pa verjetno ni slaba. Bomo poskusili, če nam rata.

LP; Bejba




Anonimen -> rešitev - zamašen nosek :-) (2.12.2004 21:31:38)

Ojoj, Bejba, ja, sej....




Lunca1 -> rešitev - zamašen nosek :-) (2.12.2004 22:22:56)

Si raje ne predstavljam, jhh :zmeden:.

Lp Lunca




niki5 -> rešitev - zamašen nosek :-) (3.12.2004 9:52:47)

Ravno to potrebujem.. naš ima tako zamašen nosek :( reveček skoz hrka, od zunaj ni videti, tako da mora imeti globoko notri in mi tudi ne uspe spraviti nič ven.
A to vzameš nastavek od te pumpice, da ven potegneš?




majčica -> rešitev - zamašen nosek :-) (3.12.2004 10:50:07)

JA tist tamičken nastavek gumijast, jest mam chicco pumpico in sta bila dva zraven priložena...jest mu vtaknem čist v nosnico, pol pa z usti pristavim in operacija se začne...niti ne protestira tko kot naprimer pri vatki, ki ga ful draži!




Stran: [1]