Kapljice Lefaxin in zaspanost (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Kapljice Lefaxin in zaspanost (2.12.2004 16:57:09)

Slišala sem, da je možno, da je otrok dosti zaspan po kapljica Lefaxin proti krčem. Naš 7 tednov star sonček neprestano spi. 2-3 ure spi, nato je in zopet zaspi. In tako dan in noč. Ali je to normalno ali delajo to te kapljice?

LP; Bejba




asso -> Kapljice Lefaxin in zaspanost (2.12.2004 19:36:21)

Naša miška, stara en mesec tudi tako spi in je brez kapljic.

Lp asso




saba01 -> Kapljice Lefaxin in zaspanost (2.12.2004 19:46:21)

Naša Staša po Lefaxinu ni nič bolj spala.
Lp,Sabina:sloncek:




malika -> Kapljice Lefaxin in zaspanost (2.12.2004 20:28:26)

Do drugega meseca nekje res večinoma samo spijo in jejo. Kmalu za tem, pa se začnejo prva obdobja budnosti, ki so vedno dajlša. ne skrbi, vse je ok in tudi pri nas zaradi lefaksina ni nič kaj več spal.

LP




Bejba -> Kapljice Lefaxin in zaspanost (2.12.2004 21:23:14)

Hvala, ste me potolažile.
Razmišljam še v drugo smer. Namreč ali je možno, da je tako zaspan tudi, ker zelo veliko poje? Kar 160 ml na obrok. Nič ne nakaže, da mu je zadosti in tudi ko je flaška že prazna, bi on kar še, še kar išče, pa mu ne upam več dati, saj mu bo želodček počil. Sicer je potem ko vidi da ni več zadovoljen in ne joka, tako da zgleda ni več lačen. Mu dajem preveč?

LP; B




niki5 -> Kapljice Lefaxin in zaspanost (3.12.2004 9:55:43)

Naš je po kapljicah bil tudi bolj zaspan, se mi zdi da sladkor ki je v njih ga kar uspava oz. umiri.

Bejba, mogoče ima samo močen sesalni refleks.. Naš počne občasno podobno in ga potem duda zadovolji. Ker če sem ga dojila se je revček tako najedel, da je tudi bruhal, ko je imel tako poln želodček.




Stran: [1]