|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   suha koža?
1.10.2007 7:28:37   
miškot
živjo vsem,
naš mihec (2m) ima po celem telesu krasno kožico razen za ušeski ima zaplato čisto suhe kože, ki je videti skoraj vneta. A naj tole mažem z oljem al kakšno kremico al rajši pustim pri miru?
Hvala za odgovore


barbara pika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: suha koža?
1.10.2007 7:50:17   
Petraa
Jaz sem svojega mazala z ribjim mazilom

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: suha koža?
1.10.2007 8:28:23   
aluš
Jaz tudi priporočam Ribodermin. Tudi mi smo imeli suho kožo in je pediatrinja svetovala ribje mazilo pa nobene druge kemije je rekla, da ni treba. Tudi pozimi za ven sem ga mazala z Ribodrminom (rojen je bil konec decembra). Se je svetil ko user posted image , ampak očitno mu je pasalo, ker koža je bila ok.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: suha koža?
1.10.2007 9:51:50   
Anonimen
Ker meni Ribodermin blazno smrdi, jo mažem z Bepanthenom.

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: suha koža?
1.10.2007 9:55:16   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ker meni Ribodermin blazno smrdi, jo mažem z Bepanthenom.

hijenca ti si čudnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: suha koža?
1.10.2007 10:16:02   
tančica
probaj z bepanthenom,meni ga P vedno priporoča

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: suha koža?
1.10.2007 11:15:53   
Naja30
Jaz sem jo kar z mandeljnovim ali bubchen oljem in ni bilo nikoli problemov.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: suha koža?
1.10.2007 11:35:30   
simona76
Moja je pa dobila suho kožo po zunanjem delu rok, pa malo po nogah, pa je rekla P, da naj mažem le s hladilnim mazilom. Lahko tudi večkrat na dan. In nikakor vsakodnevnega kopanja. No, to je za nas. Drugače pa uporabljamo tudi Bepanthen, z ribjim mazilom pa nimam izkušenj. Ga bo potrebno nabavit, če ga vse tako priporočajo user posted image !

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: suha koža?
1.10.2007 12:14:01   
Nika v službi
Ribodermin - zakon! Vsaj po naših izkušnjah, pa smo prav tako poskusili vse mogoče "žavbe"....

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?