|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenosne posteljice
28.9.2007 6:48:30   
anajmad
Mene zanima,seveda tiste,ki jih imate doma,katero mi najbolj priporočate.
Kupila jo bom pa zaradi tega,ker naša Ula tok buta z glavo v te lesene"planke",pa čeprav imam vse založeno,ampak njej tok "rata",da vse dol potegne in zbrca. Men je fizioterapevtka svetovala,naj kupim prenosno posteljico in jogi notri.
Zelo navdušena sem bila nad Chiccotovo,ne vem če še obstajajo boljše.
Pomoč prosim????

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 7:37:36   
Lenny
Pri nas imamo Hauck-ovo in smo zelo zadovoljni. Pazila sva predvsem na obdelavo vogalnih plastičnih elementov, ker naša škrata vsepovsod vtikata svoje prstke, tako da modeli iz Spara zaradi ostrih robov plastike niso prišli v poštev.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 7:47:49   
Tiamo
Mi jo imamo od BBY, pa ti povem, da je slaba. Tudi moja se zelo premetava, buda z glavo, spi v nemogočih položaji (ampak njej paše), tako da je to posteljico uničila že po parih spanjih.

Strgali so se stranski robovi in spodnji del je posledično začel padati dol..kako naj bolj razumljivo napišem, upam, da zarumeš.

JAz bi gledala pri nakupu, da ni šivov pri stranskih robih....grem eno sliko posteljice skopirat in ti narišem, na katere robove pazi  

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 7:51:09   
MarijaPo
Mi smo vohrni in smo kupili eno v akciji v Leclercu, drugo pa v BC tud v akciji, obe sta bili 30 evrov.
Eno ima pri babici, drugo pa imamo za potovanja (recimo poleti je tri tedne spala v njej) in se je krasno obnesla. Nam ful dobro sluzita. In tudi nasa se ornk buta po tistih lesenih palicah na strani posteljice, ampak jo kar puscamo, se mora navadit, da ne more biti vse vedno tapecirano. (Ce se vasa ful buta - da ima stalno buske pa to, potem si le kupite to prenosno posteljico.)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 7:56:14   
Tiamo
Sem uspela nekaj na hitro narediti..upam, da se vidi, katere robove mislim. Blago na robovih se nam je strgalo.


user posted image

Ti pa predlagam, da če imaš slučajo stajco...lahko iz stajce narediš posteljo. Notri daš jogi in je posteljica nared.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 8:00:29   
N _ B
Mi imamo ABC design. Kupili smo jo v BC. Z znjo smo zadovoljni, je pa res, da jo imamo le za potovanja in počitnice pri starih starših.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 8:04:16   
mojsoncek
Mi imamo Babywelt in smo zadovoljni. Sicer pa jo uporabljamo samo na dopustu in obcasno pri babicah, tako da ni v dnevni uporabi.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
28.9.2007 9:07:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 9:18:14   
ziva_
tudi mi mamo hauck, imamo pa jo le na morju (letos smo bli 1,5 meseca). smo pa zadovoljni. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 9:37:20   
April
kupi tako, ki ima ob strani zadrgo, da bo lahko sama vn hodila, ko bo večja. če boš posteljico veliko premikala, pa je fajn, da ima na eni strani koleščka.

(odgovor članu ziva_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 11:34:08   
babylove
Graco. Po skoraj treh letih uporabe se ji na zunaj ne vidi nobena posledica, edino malo je zacela skripat.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 11:38:00   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: April

kupi tako, ki ima ob strani zadrgo, da bo lahko sama vn hodila, ko bo večja. če boš posteljico veliko premikala, pa je fajn, da ima na eni strani koleščka.


Mi imamo tako, sicer brez koleščkov, ampak z zadrgo. In na drugi strani je velik žep. Firma - pojma nimam. Kupila v Toysu pred letom in pol. Smo bili zadovoljni z njo, je pa res, da je prav veliko nismo uporabljali. Če želiš, ti jo prodam. Piši na zs.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 11:41:29   
viv_
Mi imamo ABC pa smo čist zadovoljni - preživela je Mirno, pa zdaj jo ima že Zarja.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 11:52:33   
Šaki
jz mam tud tako kot tiamo.od baby welta.

pa skače ko norc notri ampak ztanekrta je še cela..upam da tako ostane...user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prenosne posteljice
28.9.2007 20:34:37   
anajmad
 Toda jst sem vidla od Chiccota in mi je še zmeraj tarnajbolj všeč,ker je tok praktična in lepa. Res je,malček dražja,ampak bem.......Upam,da se nam bo dobr obnesla.
Hvala za nasvete.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prenosne posteljice
29.9.2007 20:07:10   
FANTEK1







mi mamo ABC iz baby centra.
Edino kar je, treba je kupit jogi noter, ker je drugace pretrdo

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prenosne posteljice
29.9.2007 20:21:19   
rija
jaz mislim, da smo mi meli top posteljico graco......dvonivojsko ležišče, lučka, glasba, vibriranje, lok z igračami, trdna previjalna podloga....pa smo jo meli samo za cunje gor obešatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prenosne posteljice
30.9.2007 9:13:27   
frutka_
Jaz sem imela navadno Hauckovo in kar redno smo jo uporabljali, ker je mali spal v njej pri babici in na morju. Noter sem imela jogi iz Leclerca pred tem pa sem imela navaden jogi za posteljico 120/60.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prenosne posteljice
4.10.2007 14:27:07   
zmajči25
Mi imamo tudi Hauckovo in smo zadovoljni, je pa res, da jo imamo samo za dopuste, doma spi v leseni posteljici.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?