|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   teče iz noska
26.9.2007 21:14:48   
miska2004
Pozdravljene,
našemu skoraj 11 mesečnemu user posted image  je danes kar na lepem začelo tečt iz noska, pa tudi kiha kar pogosto. Zanima me, kaj lahko naredim, da ne bo napredovalo v bolezen, oz. da bo čimprej spet zdrav?!
Do zdaj še nikoli ni bil bolan, zato nimamo nobenih izkušenj.

Vnaprej hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: teče iz noska
26.9.2007 21:24:40   
atanja
ZEEEELOOO VELIK fiziološke raztopine.... Kar špricaj mu notri....

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: teče iz noska
26.9.2007 21:36:01   
barbi007
Pri nas se je tudi tako začelo- teklo je iz noska in zelo smo kihali. No, zdaj pa, ko bi morali spati, se že dve uri deremo in nosimo. Ne pomaga nič. Nos ima totalno zabasan, dihat ne ve skozi usta in ne more zaspati. Tuli kot user posted image . Ne vem, kaj bo ponoči- verjetno bomo celo noč dežurali. Pa smo danes bili pri pediatru, pa je baje staknil samo prehlad. Ampak to je hujše od kakšne viroze. Zato nam danes ponoči bog pomagaj.
Zdaj glih je zaspal - v vozičku, v napol sedečem položaju. Kar bo, pa bo.
LP

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: teče iz noska
26.9.2007 21:49:04   
Aja1
Pri nas se je dva dni nazaj tudi tako začelo. Danes zjurtaj pa je imela 39 vročine user posted image user posted image user posted image , nosek zabasan, vneto grlo,... user posted image user posted image user posted image  

_____________________________




(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: teče iz noska
26.9.2007 22:02:34   
miska2004
Ajoj, nič vzpodbudne besedeuser posted image  Naš že tako ne mara dohtarjev, na navadnem pregledu, kaj bo šele, ko bo bolanuser posted image  Me je že kar strah... Današnje noči pa tudi...
No, fiziološko sem mu našpricala, seveda se je drl kot jesihar - itak da ne mara čiščenja noska, samo ko vidi da se mu bližam z vatko, že maha z rokami. Ga morava kar oba prijet, pa še takrat komaj uspem sčistit. Ne vem kaj je to, pa vsak dan sem mu čistila nosek, človek bi mislil da se navadi na nekaj in pusti, da se zadeva v miru opravi...

Barbi in Aja, držte se in se čimprej pozdravite! Atanja, tebi pa hvala, upam da nam kaj pomaga.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: teče iz noska
26.9.2007 22:07:05   
daša
Zvečer mu daj operil kapljice v nos. Bo ponoč - no vsaj pol noči sigurno mir. Dobijo se v lekarni brez recepta, samo povedat moraš koliko je star, da ti ne dajo premočnih oz. jih razredčijo. Jaz prakticiram tako - čez dam fiziološko, da sečisti, zvečer pa kapljice. In v glavnem kar deluje. Saj je za znoret če vsake pol ure tuli ko zmešan, revež sploh ne ve za kaj se gre, ko ne more dihat skoz nos.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: teče iz noska
27.9.2007 10:05:47   
s.
Ste prebrale kaj o kremi materine dušice, ki pomaga za prehlad?

Vam jo toplo priporočam, saj zelo oljaša prehlade. Več na ZS.

Pozdravite se bolančki mali.

(odgovor članu daša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: teče iz noska
27.9.2007 10:34:52   
morje10
Nam je zdravnica na ORL rekla, naj uporabimo pri prehladu fiziološko in to kar veliko. Ni je potrebno kupiti, saj jo je zelo enostavno narediti. Na listu, ki smo ga dobili na ORL piše:zavremo pol litra navadne vode z eno čajno žličko kuhinjske morske soli. Slanico hranimo na sobni temperaturi.  Lahko špricaš s pomočjo silikonske stekleničke, ki ima tak nastavek ali pa kar s pomočjo kapalke. Oboje kupiš v lekarni. Po potrebi uporabiš Operil za otroke. Jaz mojemu vsak dan pri jutranjem umivanju pošpricam še fiziološko in je že tako navajen, da ko vidi kapalko se kar nasmeje.


(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?