|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
27.9.2007 16:30:34   
scubadiver
Najlažje bo ginekolog povedal kako in kaj. jaz lahko samo stiskam pesti zate. Dobro opravi. Kdaj pa imaš pregled? user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
27.9.2007 18:27:53   
lorch
Glede testa: jaz sem naredila najprej ta dragega pa je bil negativen ker je bilo še prezgodaj, ampak ker sem imela dober občutek sem še isti dan naredila še enega poceni pa mi je pokazal rahlo pozitivno, no rezultat cenejšega je bil pravi, sem čez dva dni preverila s še enim dragim paje bil ta tudi +.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
27.9.2007 18:53:03   
Srčekgirll
Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
+je +

vse lepo ti želim v user posted image
user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
27.9.2007 19:18:33   
mirabela
joj punce moje , jaz tudi upam da je vse OK, sicer pa je mozno da krvarim malo zaradi dvigovanja otroka user posted image , namrec moj mali user posted image   je star 11 mesecev in ima skoraj 12 kil. Jutri pa grem G in upam,upam res da je vse OK, ker sem tako prestrasena user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .Danes sem klicala da bi sla na pregled ampak smotane sestre in zdravnica niso celi dan dvignule slusalko user posted image , jutri zamenjam G, ker mam vsega cez user posted image .

< Sporočilo je popravil mirabela -- 27.9.2007 19:20:24 >

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
27.9.2007 19:37:02   
soncek.djukelica
ne sekiraj se, počivaj in obišči zdravnika!
Tudi meni je poceni test pokazal user posted image !

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
28.9.2007 14:53:31   
mirabela
pozdravljene user posted image ,
zdaj sem prisla od moje G in lahko vam povem da SEM user posted image ,v kar sem dvomila in da je izcedek posledica dvigovanja mojega user posted image .Pocivati moram in vse bo OK, vsaj upam user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
28.9.2007 15:04:40   
lorch
Čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
28.9.2007 15:04:56   
naraščaj
Iskrene čestitke. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
28.9.2007 15:29:21   
scubadiver
Iskrene čestitke, sem zelo vesela da tista krvavitev ni pomenila nič hujšega. Zdaj pa res počivat pa bo
user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
2.10.2007 14:09:36   
mirabela
user posted image  user posted image  pozdravljene punce,
vceraj sem prisla iz bolnice, user posted image  user posted image  user posted image  krvavela sem malo in me je fejst trebuh bolel.Ko so me dali na UZ so ugotovili da imam zunajmaternicno nosecnost user posted image  in so nosecnost prekinili. user posted image   user posted image   user posted image  zalostna sem ker mojega otrocka ni vec

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
2.10.2007 14:23:24   
malamalinca
če ej test user posted image , potem si skoraj 100 % nosečka, ampak lahko krvaviš iz mnogo razlogov.Tudi jaz ti svetujem, da pokliči G

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
2.10.2007 15:41:31   
anonimna thumbs up
IZVIRNO SPOROČILO: mirabela

user posted image  user posted image  pozdravljene punce,
vceraj sem prisla iz bolnice, user posted image  user posted image  user posted image  krvavela sem malo in me je fejst trebuh bolel.Ko so me dali na UZ so ugotovili da imam zunajmaternicno nosecnost user posted image  in so nosecnost prekinili. user posted image   user posted image   user posted image  zalostna sem ker mojega otrocka ni vec


Draga mirabela, res mi je žal user posted image user posted image user posted image  Prosim, prejmi od mene en res veeelik user posted image  Tudi sama sem izgubila enega user posted image   - sicer iz drugih razlogov - mi je pa zelo hudo, kadarkoli preberem, da se je poslovila nova zvezdica user posted image

Drži se, nisi sama user posted image

_____________________________

Avatar odraža trenutno duševno stanje........

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
2.10.2007 17:27:50   
lorch
Mirabela tudi jaz sem zelo žalostna zaradi tvojega user posted image . Upam, da si boš čimprej opomogla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
2.10.2007 18:05:22   
scubadiver
Joj Mirabela kako mi je hudo user posted image user posted image . Kako pa da prvič tega tvoja G. ni ugotovila? Da si se ti in mi tukaj tako veselili zate potem pa tak udarec user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: test za nosecnost,cenejsi ali drazji?
2.10.2007 19:09:56   
mirabela
hvala punce za tolazbo, sicer se malo boljse pocutim, tolazita me moj mali user posted image   in malo vecji user posted image .Ko moj mali otrocek vidi da sem zalostna ali da se jokam kr pride in mi nekaj govori pa z rokicami me po obrazu boza user posted image , srcek mamin ,tako da sem boljse pa tudi moz je res zlati.

se enkrat hvala res in veliki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od nas

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Starost ob rojstvu prvega otroka
sashy

Koliko ste bile stare, ko ste prvič rodile?

pod 20 (9%)

od 20 do 23 (20%)

od 24 do 27 (33%)

od 28 do 31 (27%)

od 32 do 35 (8%)

več kot 35 (3%)


Število vseh glasov: 508

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!