tetra plenice-ninica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


kaya2007 -> tetra plenice-ninica (24.9.2007 14:06:56)

iščem čim bolj mehke tetra plenice, od tosame so mi pretrde...katere so najbolj mehke?




Anonimen -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 14:13:53)

sicer to ni odgovor na tvoje vprašanje, si že videla tiste ninice, ki so kot npr. robček, mala dekica in sredi tega glava npr. medeka. Zadnič sem jo videla in je noro mehka.




Strawberrie Cherrie -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 14:14:36)


IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

sicer to ni odgovor na tvoje vprašanje, si že videla tiste ninice, ki so kot npr. robček, mala dekica in sredi tega glava npr. medeka. Zadnič sem jo videla in je noro mehka.


Evo to imamo mi, samo da imamo psa gor.
Jaz sem jo kupila kar v Kiku (je bila smešno poceni okoli 3€), sem jih pa zadnjič z medijem videla v Direndaju, stala je pa okoli 8€.




Anonimen -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 14:18:53)

Mi jih mehčamo tako, da ima plenico par dni na vzglavniku in potem ko ne opazi zamenjam umazano s to z vzglavnika.

Da bi ji pa dala za ninico čisto oprano svežo plenico pa ni šans. Če kupuješ ninico pa obvezno kupi vsaj eno za rezervo. Mi bomo šli v iskalno akcijo za medvedkom brez katerega ne gre nikamor.




Anonimen -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 14:25:32)

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris


IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

sicer to ni odgovor na tvoje vprašanje, si že videla tiste ninice, ki so kot npr. robček, mala dekica in sredi tega glava npr. medeka. Zadnič sem jo videla in je noro mehka.


Evo to imamo mi, samo da imamo psa gor.
Jaz sem jo kupila kar v Kiku (je bila smešno poceni okoli 3€), sem jih pa zadnjič z medijem videla v Direndaju, stala je pa okoli 8€.



ko je bil moj mali zrel za ninico takih še ni bilo (vsaj jaz jih nisem videla) zdaj pa ima ..khm Dolly (prirejena ovčka, ki je bila enkrat nahrbtnik  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image])




kaya2007 -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 16:13:45)

imamo tudi te "medvedke" ampak tamala jih noče, rada ima eno pleničko, ki sem jo dobila pojma nimam kje in kako in je res mehka...zato iščem take, da jih bomo imeli na zalogi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




travica -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 18:32:39)

tetra plenice sem pri rutarju kupila. so mehkejše od tosaminih in še poceni (mislim da 10 € 10 kom)  




anajmad -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 18:33:49)

Tosama je imela včasih takšne tagladke pleničke. Ful v redu, zdej so jih pa ukinil iz programa. Jst sem nekako po "vezah" dobila še 15 pleničk. Naša niti pod razno noče zaspati brez te pleničke. Sam ona ima pa rada takšno "tasvežo",ki fajn diši po mehčalcu Ornel baby soft. Brez heca[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image],resno. Če diši drgač,mi jo vrže v glavo. Aja ,stara pa je 21 mesecev.




Strawberrie Cherrie -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 19:20:34)

Tagladke pleničke ima tudi c&a - 3v paketu 10€; ampak so pa malo večje, mislim da ziher preko 80x80




suzolinka -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 19:31:00)

Mi imamo od Tosame (so trde), potem od Rutarja(so kar ok, dokaj mehke) in imamo DMove in te so mi extra soft 




kaya2007 -> RE: tetra plenice-ninica (24.9.2007 23:00:35)

super, bom probala! sem jih že gledala, pa nisem bla zihr...




PIAF -> RE: tetra plenice-ninica (25.9.2007 13:08:19)

od DM-a so mehkejše in manjše.




Stran: [1]