Bulice na glavi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sami_y -> Bulice na glavi (23.9.2007 18:31:44)

Moj sin (11 mesecev) je danes zjutraj dobil za ušesom, na lički in na treh mestih po lasišču rdečico. Do popoldneva so iz teh rdečih mest nastale bulice. Kaj bi to lahko bilo. Vročine nima, boli ga po moje ne, je ful vesel in se igra... Ravnokar smo našli še eno bulico na zatilju! Zgleda, da se večajo in množijo. Jutri greva k pediatrinji, me pa zanima, če je katera že imela s tem izkušnje.
Prosim za čimprejšnji odgovor.

Hvala vsem.




Anonimen -> RE: Bulice na glavi (23.9.2007 18:45:30)

Kaj pa, če bi na dežurno poklicala in vprašala? Meni se to ne sliši dobro.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




sami_y -> RE: Bulice na glavi (23.9.2007 19:36:56)

Sem razmišljala, da bi ga mogoče kaj napikalo.
Je spal danes pri babici, mogoče je to možno...




triša -> RE: Bulice na glavi (23.9.2007 20:03:09)

Verjetno so samo komarji.




zelva -> RE: Bulice na glavi (23.9.2007 22:15:21)

Sami_y prosim sporoči kaj so ti rekli! Tudi moj se je zjutraj zbudil "popikan" na ličku, čelu, na glavici in na zatilju! Star je pa 4,5m! Zdaj so pikice čisto majčkane kot bi izginjale! Drugače je pa čist ok, pravi dobrovoljček!

LP




sami_y -> RE: Bulice na glavi (24.9.2007 13:13:09)

ja, danes sva bila pri pediatrinji in je rekla, da je to od komarjevih pikov.
Sej se je meni tudi tako zdelo, ker je spal drugje tisto noč in ne doma, sem se pa vstrašla, ker je imel po glavi prave bunke, kot da bi se kam vdaril. Poleg tega so ga poleti tudi "jedli" komarji, pa nikoli ni tako reagiral. Je rekla zdravnica, da so jesenski komarji dosti bolj "giftni" kot letni.
Dobila sva sirup Zrytex in eno kremico.

Hvala vsem,

lp




Stran: [1]