aprespane nči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


anita1984 -> aprespane nči (23.9.2007 11:52:56)

kaj storiti???
stara bo 2 meseca.od začetka je zaspala okoli 10 zvečer in se zbudla ob 1-2.nato pa še ob 5-6. pred tednov je že spala več-zaspala ob 10 in spala do 4, včasih tudi do 6....sedaj pa problem?! ne spi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]
kot vedno se umijema, jo nahranimin dam spat okoli 9-10 ure...zaspi za pol urce in se prebudi.že dve noči ni zaspala do 4 ure zjutraj.KAJ naj storim???vse sem probala-sem jo dala k dojki, če bi zaspala, sem jo previjala, vozit sem jo šla z vozičkom...vse, pa nič pomagal..potem ko zaspi, pa spi 6 urc skupaj.
ja pa še to-prebudijo jo vrjetn krči, ker se vidi da se napenja in stoka...sam zakaj potem ne zaspi nazaj???
kaj ste naredile, če ste imele podobne težavico?
sej se ne pritožujem, ker vem da še imam srečo da toliko spi, sam me vseen zanima kaj in kako, ker ponoči se najbolj naspi...




Naja30 -> RE: aprespane nči (23.9.2007 12:06:54)

Naša je samo prvi mesec res veliko spala.
Potem so se začeli krči, ki so jo mučili ravno zvečer, od 21-1,2h zjutraj. Pa niti niso bili tako močni vedno, le toliko da ni mogla spat. Pa sem jo dala na joško in jo je sam grizla in nategovala bradavico, pa sem malo telovadila z njo (nogice na trebušček in zravnat, seveda brez plenice), pa kopala sma jo, da bi se utrudila in že zaspala... To je trajalo kakšen mesec, potem pa se je umirilo in tudi njeno spanje je prišlo v en red.

Mogoče mora miniti samo od sebe. Bodi potrpežljiva. Ko bo zaspala, tudi čez dan, pa počivaj z njo.




Stran: [1]