|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izguba dude
30.11.2004 16:05:25   
Natas@
Pozdravljene,

pri nas imamo pa en problem, in sicer da brez dude nikakor ne gre.
Na začetku smo imeli tri in pred 3 tedni že izgubili eno, včeraj se je izgubila še druga, tista na verižici, danes pa jok ker ni bilo še zadnje dude. Jokal je prbl. pol ure in nato sicer zaspal brez, mami pa iskala dudo kot zmešana in jo na koncu našla za prevleko na kavču. Pojma nimam kako je prišla tja.
Kako pa vi pazite na dude, das e ne izgubijo?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Izguba dude
30.11.2004 16:09:03   
malika
Naš je imel vedno eno v posteljici in eno v vozičku. Sicer pa je niti ni imel kaj prida rad in jo je hitro sam odstavil:)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Izguba dude
30.11.2004 16:23:38   
Lunca1
Jih bo treba kupovat na zalogo:)-.

Lp lunca

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
30.11.2004 16:40:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Izguba dude
30.11.2004 16:52:20   
kimi
Jaz mu dudo ne pripenjam včasoh ja samo kam vtaknem pa jo potem iščem kot nora prav zgubila se pa še ni. Imamo pa samo eno in čakamo na nakup druge in tretje:)-

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Izguba dude
30.11.2004 17:13:09   
Blink1
Pri nas je cela hiša polna dud. v kuhinji, delovni sobi, dnevni sobi, spalnici, po dve v otroški sobi itd.Mislim da so v dnevni celo 4.

Pa še v torbi za zraven so 3 za rezervo, pa še eno ima non stop v ustih.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Izguba dude
30.11.2004 20:48:19   
Urša
:)-:)-:)- ninika 11! Pri nas je podobno... doma imamo 4 v uporabi, pa je treba kdaj vse premetat, ker jih ne najdemo! Imamo pa eno rezervno se v ruzaku, ko gremo na pot... za vsak slucaj. ;)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Izguba dude
30.11.2004 20:49:39   
Anonimen
Mi jih imamo tudi vedno na zalogi. Eno ima vedno s seboj, kakšni dve sta spravljeni v škatlici v kuhinji na pultu, ena pa je vedno v škatlici v nahrbtniku za v vrtec, če bi slučajno tisto, ki jo ima pri sebi, izgubil.

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Izguba dude
1.12.2004 13:26:40   
janja
Mi imamo tudi polno stanovanje dud. 2 za spat, 2 za igrat in 1 rezervo v vrtcu. Pa se včasih še zgodi, da iščemo dude kot nori. Je pa tako, da zaspal je že brez dude, potem je pa kaj sanjal in je hotel dudo na vsak način. Ga skušamo odvaditi, pa se mi zdi, da je vedno bolj odvisen od njih. Če se le da jih malo skrijemo, samo da jih ne vidi, pa je v redu. Če jih pa najde, bi imel pa tudi 2 v ustih.

Čau, Janja in :duda: Andraž

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Izguba dude
1.12.2004 23:00:24   
mnjam
Mi pa nimamo dude, pa sem ful ponosna, da sva z možem od začetka vztrajala pri tem:bravo:, tko da nimamo takšnih problemov. Imamo pa druge: npr. noče jesti goste hrane,:grrr:.. tko da nam ni dolgčas!

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Izguba dude
1.12.2004 23:14:09   
Anonimen
Saj to z dudo sploh niso resnični problemi, to so taki hecni problemčki. Jaz sem pa ful vesela, da sem mu jo dala. Če mu pomaga, zakaj pa ne.

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Izguba dude
1.12.2004 23:25:25   
mirka
Točno tako, tudi jaz se strinjam s splišni.

Meni so prav fletni dojenčki z dudkami. Jaz sem npr. se šla malo tako za foro -kupila roza nukovo ker mi je bla ful všeč . Kot zanalašč je Ana dobila veliko stvari-oblekc v roza tako da sva ble modno usklajene. Celo poletje nam je duda služila samo za zaspati in kot modni dodatek.:)-:)-

:metulj:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




spol, nuhalna svetlina
utripek

Kaksne so izkusnje pri dolocitvi spola otroka pri nualni svetlini? Pri dr. Kudrovi.

pravilna (86%)

zmotna (14%)


Število vseh glasov: 71

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!