traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


šnucika -> traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (22.9.2007 22:27:22)

Naša pupika je bolj fantovske sorte kar se igrač tiče.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

V vasi imajo trije otroci traktorje na pedala in naši se kar meša od sreče,ko ji kateri posodi za en krog.

V Baby centru jih imajo za okoli 100EUR...pa niso bogve kaj( cheap plastika in precej majhni) in predragi se mi zdijo.Še malo bi dala zraven,pa dobim avto na električni pogon.
Imam pa bolj malo časa za letanje po trgovinah.
Če katera ve,kje jih še imajo....lahko tudi v Avstriji ali Italiji....pa kakšne so kaj cene,bom zelo vesela![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/image]





babylove -> RE: traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (22.9.2007 22:50:45)

Bolje je na nožni pogon, kot pa na električni. Naš ima vse sorte vozil, pa mi gre motor na baterijo najbolj na živce. Ker se otrok nič ne razgiba, če samo sedi.




lelaval -> RE: traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (23.9.2007 0:22:59)

Kot je že napisla babylove - na nožni pogon, da se razmiga. Če pa gresta na sprehod, pa ji ni več za gonit,  naveži eno vrvico, da jo boš lahko vlekla. Se mi je zdelo bolje tako, kot pa motor na akumulator..




sato -> RE: traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (23.9.2007 7:37:17)

Tudi jaz ne bi kupila na el.pogon. Gre otrok iz vozička direkt v avto in pritiska na gas. Naj raje malo miga in se potrudi. 




Naty*Taja -> RE: traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (23.9.2007 7:43:30)

Jaz sem pa ravno zaradi slednjega pri Lelaval bolj za na električni pogon,. In sicer je pri nas problem v tem, da je okrog nas bolj malo ravnega in moraš potem povsod al rinit v breg al pa ga nazaj držat v dolino! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image] najboljša bi bila kaka kombinacija. Če pa si v ravnini pa vsekakor pedalnika, še posebej če imajo to drugi otroci - da ne bo potem krega.




Lunca1 -> RE: traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (23.9.2007 8:44:51)

Naty-Taja zadnjič sem videla enega tamalega z električnim motorjem, pa je oče pridno porival v klanec, ker je za to prešibek motro.
Jaz bi definitivno na pedala, da naj še malo dela in ne da se samo pelje.




poliloni -> RE: traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (23.9.2007 9:31:02)

Mi smo našemu traktor s prikolico (pri nas je ta skoraj bolj pomembna kot traktor) kupili v A v Toysu. Je pa na pedala in je bil v akciji - ne vem več natančne cene a zagotovo manj kot 100 €.




CAPA -> RE: traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (23.9.2007 12:13:06)

trgovina Mami v Trzinu in Ljubljani.... so zastopniki za Peg Perego.




Anonimen -> RE: traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (23.9.2007 13:37:45)

Mi smo ga kupili v Neckermannu. Traktor na pedala z prikolico. Mislim pa da je bil 13-14000sit. Sedaj je v uporabi že 2 leti in je še kot nov- brezhiben.




tana-2 -> RE: traktor na pedala ali na el. pogon-kje? (23.9.2007 21:43:52)

Poglej na www.igrarija.com, mi smo zadovoljni. Definitivno pa na nožni pogon, saj otroci morajo migati.




Stran: [1]