|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izdelki Top Shopa
19.9.2007 11:23:20   
Titty
Zdravo,

zanima me, če je katera že kupila preko Top Shopa in preizkusila parni čistilnik H2O, ki ga toliko reklamirajo, in pa ponev za kolačke. Ful me mika, da bi to dvoje nabavila, ker se mi zdi praktično, vendar sem malce skeptična, če je to dvoje v resnici res praktično in uporabno.

Ima katera izkušnje s tema dvema izdelkoma??

Hvala za pomoč pri odločanju, T.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izdelki Top Shopa
19.9.2007 11:25:45   
blue sky
Jaz še v življenju nisem kaj naročila iz Top shopa in tudi ne bom kdaj. Sem videla pri znancih par stvari, pa je takšna krama in ni vredno kupovati.

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izdelki Top Shopa
19.9.2007 11:34:42   
Laubica
Teh 2 izdelkov nisem kupila sem pa marsikaj druga in sem bila vedno zadovoljnauser posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izdelki Top Shopa
19.9.2007 11:39:21   
koala
Teh dveh izdelkov sicer nisem, sva pa kupila očala bela solei in sav zelo zadovoljna z njimi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izdelki Top Shopa
19.9.2007 11:42:54   
2ursae
jaz sem tud dolgo kolebala za ta čistilnik H2O (na reklami mi je bil blazno všeč, ravno to, kar rabim), pa sem ga pol kar naročila, žal ga pa dobim šele konec septembra, tako da ti ne znam povedati, če je kvaliteten. Itak imaš 15 dni časa, da izdelek vrneš in ti povrnejo denar. Kar se tega čistilnika tiče, pa upoštevaj, da je pametno zraven naročit še en set čistilnih krpic, kar nanese še dodatnih dobrih 20 €.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izdelki Top Shopa
19.9.2007 11:50:23   
fragola
Jaz sem tudi že trikrat naročila in je blo zmeraj vse ok!
Glede pe parnega čistilnika ti ne bi znala pomagat!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izdelki Top Shopa
19.9.2007 11:51:28   
ajtak
Mene tudi mika ta H2O, sem pa nabavla Rovusa in ga ne morem prehvalit!!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izdelki Top Shopa
19.9.2007 12:18:32   
vesna.com
Jst sem predvčerajšnjim dobila H2O.Mam po tleh spucan ko že dolg neuser posted image .Men je fajn,sam za tepihe ni,bolj za gladke površine.Edin kar se tiče mokrote,morš glih tko počakat da se mal posuši,ni kar suho za njim.Moj je reku da je cota za potleh za 100€.user posted image Ne res,men je fajn.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izdelki Top Shopa
19.9.2007 15:03:05   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: vesna.com

Edin kar se tiče mokrote,morš glih tko počakat da se mal posuši,ni kar suho za njim.



grrr, a res? Sem po telefonu, ko sem naročala, izrecno vprašala, če pušča kaj vlažno za sabo. "Ne, gospa, vse je suho" user posted image . Bom morala počakat, da dobim in sprobam.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izdelki Top Shopa
19.9.2007 20:17:11   
urssyy
Tudi mene mika tale parni čistilec, punce poročajte katere ga že uporabljate user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Bi obdrzali svojega osebnega zobozdravnika, ce bi se ta preselil 20 km stran ?
gagaga

Bi obdrzali svojega osebnega zobozdravnika, če bi se ta preselil 20 km stran ?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 66

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!