malo težavic, ? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nky 23 -> malo težavic, ? (19.9.2007 11:19:21)

lep pozdrav!

Pri nas je pred kakšnim tednom začelo to da tamali prav histerično joče, da kar solzike zraven tečejo potoložiti pa se ga ne da kar tako. včasih joče tudi po kako uro ali dve skupaj. Nazadnje je pa tako zmatran da zaspi.

Prejšni teden se je prav tako nehal dojiti, tako da smo sedaj na adaptiranem od hppa ker kaj drugega noče jesti, ampak je problem tukaj da ne poje toliko kot bi moral. na obrok poje od 100 do 150 ml, star pa je tri mesece in pol.

Včeraj sem mu pa poskusila dati za jest malo gresa od hippa, ki je namenjemn za po 4 mesecu ampag ga je jedel kot tavelik in se pri vsaki žlički, ki jo je dobil tako smejal, da ga je bilo veselje gledat! Ampak ali ni to malo prekmalu ali naj mu ga kar dajem??? Saj bo čez 10 dni 4 mesece star.

Ponoči še posebej proti jutru se v posteljici tako premetava in krči da se mi prav smilli zraven ko ne vem kako naj mu pomagam?

No dejansko me zanima ali katera ve kaj naj bi to bilo, ali pa ima podobne tažave???
Ali pa bi bilo pametno poklicati  P???

lep dan še naprej in hvala!!!!




blue sky -> RE: malo težavic, ? (19.9.2007 11:23:27)

Jaz bi raje počakala, da [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] ne bo imel več krčev in bi potem začela še z drugo hrano (vsaj do 4. meseca). Seveda je odločitev tvoja, mislim pa, da bi res bilo pametno poklicati P in ga vprašati za nasvet.




Iša Biša -> RE: malo težavic, ? (19.9.2007 12:20:55)

tudi jaz bi še malo počakala in za nasvet vprašala P. Lahko da ima kakšne težave in zato joče...




K_a_t_i -> RE: malo težavic, ? (19.9.2007 20:51:01)

Zobki? Lakota? Težko kaka? Mu daješ še kaj za pit poleg gresa in adaptiranega mleka?




nky 23 -> RE: malo težavic, ? (19.9.2007 20:58:45)

ja popije kar ogromno komarčkovega čaja. okoli dve do tri 200 ml flaške.




zelva -> RE: malo težavic, ? (19.9.2007 21:17:14)

Čist preveč čaja, saj to je 600ml na dan, nč čudnega da ti mlekca ne papca! Nekako od 150 do 180ml tekočine na kg otročka! Moj je star 4 m in papca 5 obrokov po cca 200 ml, čajčka pa redko spije 50ml!




BAMBINA_ -> RE: malo težavic, ? (19.9.2007 21:48:00)

A je ta Hippov gres brez glutena? Ker se gluten ne svetuje mislim, da celo do enega leta. Lahko, da ga zvija zaradi prehoda na drugo hrano. A si poskusila z Novalacom?




nky 23 -> RE: malo težavic, ? (20.9.2007 9:05:15)

ja hippov gres je brez glutena, poskusila sem z novalacom, aptamilom in aptamilom comfort, z bebo, je samo hipp.
poklicala sem P in je rekla da verjetno od tega ker sva se nehala dojiti in je druga hrana in da naj kar začnem s kašicami počasi in pa gres...
Včeraj mu je bilo že bolje.
iše eno vprašanje: ali se vaši[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image], ki jejo adap. mleko tudi zbujajo ponoči? meni se 2x in poje za vsako 100 ml, mogoče zato ker čez dan je malo manj??




Natali07 -> RE: malo težavic, ? (20.9.2007 9:38:49)

nky 23 - a mi lahko zaupaš kje dobiš Hippov gres brez glutena, ker naš je alergik in iščem še kaj razen riža in polente, da bi bilo brez glutena, ker mu ne mislim uvajat glutena do 1 leta.




nky 23 -> RE: malo težavic, ? (20.9.2007 10:14:03)

jaz ga kupim v milerju




Stran: [1]