Zamašen nosek (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


kawasakica -> Zamašen nosek (18.9.2007 10:43:13)

Hali halo,

zopet vas prosim za nasvet. Moj Luka ( danes star 21 dni ) ima rahlo zamašen nosek, ko spi se sliši, da ne mora čisto dihat. Patronažna mi je rekla, da naj kupim baterijsko črpalkico, jaz mam namreč ročno - navadno in ne spravim nič ven, ta baterijska bi naj stala cca. 11.000 starih jurjev - žal je trenutno to malo preveč za mene. Mi lahko katera s čim svetuje, mu lahko kako drugače pomagam ?
Hvala




total -> RE: Zamašen nosek (18.9.2007 10:47:18)

Pejt v lekarno pa naj ti kaj dajo,mogoče kako fiziološko raztopino.




Petraa -> RE: Zamašen nosek (18.9.2007 10:50:05)

mah kaka fiziološka,ti ne bo bog zna kaj pomagala. obrni se na rijo tu z rr-ja in naroči baby vac, s poštnino te pride 11 evrov




Anonimen -> RE: Zamašen nosek (18.9.2007 10:50:31)

Kupi fiziološko Nivea, kjer so taka majhna pakiranja in jo imaš lahko za celo leto. dobi se pa v vseh trgovinah. Pa mu daj v vsak nosek po 1-2 kapljici večkrat na dan. Ko bo ven skihal šmrkeljčke, ali pa ko jih boš videla, pa s palčke za ušesa odstrani malo vatice, preostalo namoči s fiziološko in mu očisti nosek. Nato pa še enako naredi s suho palčko, ker se boljše gor prime.




total -> RE: Zamašen nosek (18.9.2007 10:56:17)

IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

mah kaka fiziološka,ti ne bo bog zna kaj pomagala. obrni se na rijo tu z rr-ja in naroči baby vac, s poštnino te pride 11 evrov


nam je pomagala.




simona76 -> RE: Zamašen nosek (18.9.2007 11:14:56)

Dokler so še samo mali smrkeljčki, lahko poskusiš čistit s palčko za ušesa. Nežno in previdno. Ko pa ima pošten nahod, pa prisegam na baby vac, da lahko nahod posesaš ven, da lahko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] vsaj malo diha.




s. -> RE: Zamašen nosek (18.9.2007 11:25:24)

Poišči rija par postov nazaj, naroča odlične pumpice. Ravno zbira naročila, ker jih bo naročala več.
Pohiti.




Pinkyca -> RE: Zamašen nosek (18.9.2007 13:11:27)

Rija in njen babyvac!!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Naja30 -> RE: Zamašen nosek (18.9.2007 18:00:47)

Pri tako malem lahko res poskusiš s palčko za ušesa, pa tudi fiziološko mu kapni noter.




Mojca -> RE: Zamašen nosek (18.9.2007 21:00:35)

V babycentru sem kupila respirator, ki deluje na principu tvoje sape. Stane nekaj čez 10 EUR. Je veliko bolj učinkovit kot tisti na baterije, ki ga tudi imamo.




Stran: [1]