|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj pravite
13.9.2007 8:43:23   
Anonimen
Ok vem da je bilo na to temo že kar nekaj rečenega, ampak vseeno me zanima sledeče: Delala sem test ( baby check) v nedeljo sem po 10min šele videla zares zelo rahlo črtico, naslednji dan sem naredila CB in spet rahla črtica, danes spet BC in spet po 10min zelo rahla črtica - KAJ naj naredim? Sem ali nisem, sicer sem imela pred pol leta SS, pa imam znake nosečnosti popolnoma enake kot takrat ( boleče, polne prsi, občasne krče, novost je mogoče malo slabosti). Če bi želela krvni test naj se obrnem na koga???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj pravite
13.9.2007 8:50:45   
Lanchy
Lahko gres do svojega g. ali pa osebnega zdravnika, ti bodo dali napotnico za laboratorij, kjer bos naredila krvni test. Drzimo pestiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj pravite
13.9.2007 8:59:09   
spela77
ma kolk ste smotane glede teh nosečniških testov!!!!DAJTE SI ŽE ENKRAT PREBRAT NAVODILA KI NATANČNO OPISUJEJO ZADEVO OD ZAČETKA DO KONCA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj pravite
13.9.2007 9:02:42   
Ketrin
Žal se strinjam s Špelo.

Počakaj še nekaj dni in poskusi znova. Pa naredi tako kot je v navodilih. Če se ne motim, piše da po 10 minutah rezultat zavaja, oz. ni pravi....

(odgovor članu spela77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj pravite
13.9.2007 9:10:47   
Lusa
Anonimna-tudi pri meni je 2x test pokazal tako kot pri tebi ,po 10minutah in zdaj sem v 23tednuuser posted image Sem pa imela kasneje ovulacijo.Držim pestke za user posted image user posted image .
Katere smo že marsikaj dale skozi ,vemo kako se počutimo in komaj čakamo ,da zagledamo user posted image user posted image .Vse lepo ti želim!

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj pravite
13.9.2007 9:14:34   
mml
Če si iz Ljubljane, greš lahko v Adrialab in samoplačniško daš kri za beta-HCG. Mislim, da izvid dobiš v 3 urah

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj pravite
13.9.2007 9:36:45   
Anonimen
Špela77 ne se nekaj razburjat glede teh nosečniških testov, če ti kaj na ugaja pač preber pa si v glavi misli svoje ne pa da pol nekaj pišeš tle gor če so neumne ali  tečne z temi testi ali karkoli pač že. Nihče te ne seili da če nekaj prebereš da moraš obvezno odpisat ali pripomnit, če se ne motim je tista punca pisala za nasvet ne pa za nek brezvezni komentar....


Anonimna, držim pesti zate

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj pravite
13.9.2007 9:37:02   
mišelinka100
Spela77 in vse ostale ki se pač z njo strinjate, jaz bi se tudi, če bi blo vse bp, kot že rečeno, pa ni vse tako kot bi moglo biti in bytheway navodila sem dobro prebrala, ker sem pismena in jih tudi upoštevala in nikoli prej se mi še ni narisala črtica če je bil test negativen, zato sprašujem če se je kateri dogodilo podobno in kako naprej, če pač nimate izkušenj komentar ni potreben - sem mislila da smo tukaj zato da si stojimo ob strani.
Ja sem pa malo panična ker sem že imela enkrat SS in mi ni fajn, ampak če pač nisem nisem, nisem neka obsedena frikica, ki želi videt user posted image  tud če ga ni.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj pravite
13.9.2007 9:54:23   
malamalinca
Rahla črtica pomeni nosečnost

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu mišelinka100)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj pravite
13.9.2007 11:17:29   
Aurea
Mišelinka, najverjetneje SI user posted image  user posted image
Pri meni je bilo isto - najprej 2 x bleda druga črtica pri FirstSign testu po več kot 5 minutah, nato še bled + pri CB.
Sem se tudi sama najprej spraševala, ali je to mogoče. Ampak, po izkušnjah sodeč, če ni nosečnosti lahko tele trakce namakaš in čakaš kolikor hočeš, pa ne bo nobene sledi o drugi črtici user posted image


LP, A user posted image  

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj pravite
21.10.2007 20:06:11   
tweetek
malo pozno ampak; meni se je najbolj obnesel clear blue - je malo dražji ampak se veliko bolje vidi in je res "jasen" plusek, tudi če je bled, ne pa da ugotavljaš a je še ena črtica al ne...Drugače pa tudi rahel plus ozr user posted image pomeni nosečnost, po desetih minutah pa rezultat ni več pravi, tako, da mora pokazat prej... 

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Kako ste rodile?
Sadrika

Kako ste rodile? Odgovorijo naj tiste, ki so v nosečnosti pile čaj iz malinovih listov

Spontano, hitro sem se odpirala (42%)

z umetnimi popadki, hitro (8%)

z urgentnim CR (15%)

spontano, počasi sem se odpirala (15%)

sprožili so porod, MV se je počasi odpiral (13%)

sprožili so porod, MV se je hitro odpiral (8%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!