Lulanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lol -> Lulanje (25.11.2004 12:27:00)

Moj sin je star 3 leta in pol.lulanja smo ga odvadli že leto nazaj.septembra smo dobili novega člana pa se mi ni polulal(kot pravijo ,da ko je dojenček da grejo starejši nazaj na plenice).Nismo šli.Mali je sedaj star že 3 mesece,starejši pa mi cca.14 dni lula v posteljo(samo ponoči,čez dan je suh).Kaj naj naredim?Ali mu naj dam nazaj plenico(ga bom usrala)?


hvala za pomoč




Donja -> Lulanje (25.11.2004 12:42:27)

Uf to pa je težavno. Verjetno je zdaj za njim prišlo. Otroci na tak in drugačen način pokažejo spremembe, ki jih doletijo. Probaj se čimveč ukvarjat z njim in ga čimveč vključevat v delo z dojenčkom. Pa sončke rišita za vsako nepolulano noč. Jaz mu ne bi dajala plenice, bi pa dala polivinil oz. folijo na jogi. Saj mislim da se dobijo v Baby centru. Ko je moj doživel veliko spremembo v vrtcu je hodil non stop na blato. Pa ni imel driske. Je pa kar nekaj časa trajalo, da je prišel k sebi. Samo potrpežljivi moramo biti.




jaz99 -> Lulanje (25.11.2004 14:05:50)

Jaz tudi nebi dajala nazaj planičke. Res je da imaš tako veliko več dela,toda mislim da je tako bolje da ne dobi potuhe. Probaj ga nagraditi za vsako suho prespano noč . Sej bo bolje . Pravijo da potrebujejo od 1 do 2 tedna da se poberejo:love::love::love::love::love:;)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.11.2004 17:59:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]