RE: porodnišnica Kranj (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


tintin -> RE: porodnišnica Kranj (15.11.2007 11:26:09)

Še ena pohvala za Kranj.
No, sicer sem imela super porod (2 uri) in super osebje.
Zdravnico dr. Kastrati, babice Jernejo Gortnar in Metko Perkič (in še eno super absolventko Lidijo). POhvale tudi moji osebni ginekologinji dr. Rantovi, ki me je prišla pogledat tako med porodom in po porodu.
Vsi so bili ultra prijazni, razen ene sestre gor na oddelku. Sicer pa same pohvale!!




Tanayya29 -> RE: porodnišnica Kranj (23.11.2007 16:19:08)

Ja,jaz na začetku,ko sem prišla iz P,sem bila še zadovoljna.Sedaj pa ko razmišljam za nazaj.....
no z G.sem bila,sestre pa.....ne bom komentirala.Nekatere so sicer prijazne,nekatere pa[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image].Tudi pri meni po CR,ni blo vse OK.
Se bom kar pridružla meti in splišni.
In,ja nisem niti pričakovala hotela z 5. zvezdicami,pa vendar,diagnoze naj bi postavljal zdravnik,....
ne bom več komentirala.
Z G. pa sem bila,kot pravim zelo zadovoljna in prav tako anastezisti.
Babce v porodni,pa so tudi v nočni izmeni raje kuhale kavo,kot da bi poklicale anastezistko za EA...
ampak to,so le moje izkušnje....




*erika* -> RE: porodnišnica Kranj (25.11.2007 14:00:33)

js sm rodila v kranju in nimam nobenih pripomb




Anonimen -> RE: porodnišnica Kranj (26.11.2007 18:24:46)

Tudi jaz sem daljnega 1995 rodila v Kranju s CR.
Osebje je bilo v redu,razen izjeme,ene sestre ,katera je bila res pravi zmaj.
LP




Miska2 -> RE: porodnišnica Kranj (27.11.2007 13:36:19)

Hojla, lahko katera od vas, ki ste že iskušene, priporoči kako dobro babico v KR (tako, ki se res posveti in pomaga, da je porod čim manj boleč)? Hvala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Miska2 -> RE: porodnišnica Kranj (27.11.2007 13:37:54)

tiskarski škrat ... izkušene




Anonimen -> RE: porodnišnica Kranj (27.11.2007 13:43:11)

Miška, Marjeta Žlebmik je angel, res, brez nje jaz ne vem kako bi tam preživela.




benika -> RE: porodnišnica Kranj (27.11.2007 16:08:21)

Jaz sem imela Nado Krajišnik, pa sem ji še danes hvaležna za vse, kar je naredila zame in za mojega malčka.




Dadi -> RE: porodnišnica Kranj (28.11.2007 11:46:30)

Dvakrat rodila v Kr..2004 in 2005. Obakrat zelo zadovoljna z vsem...(no itak men so bolnice največji zapor tako da sem hotla čimprej ven)...Imela sem pa babice:Jerše(zakon) in Jelovčan(tut zakon)... Superca sta vodili poroda ki sta trajala kar dolgo časa...naslednjič grem še enkrat v Kr.




annya7 -> RE: porodnišnica Kranj (29.11.2007 13:14:42)

Rodila letos avgusta in sem imela dopoldne Matejo Romšak, popoldne pa Marjeto Žlebnik in Majdo Jelovčan in so mi bile vse v redu. 




*erika* -> RE: porodnišnica Kranj (30.11.2007 15:45:13)

jst sem imela matejo romsak in je bla zelo dobra proti koncu ko sem zacela potiskat je pa se ena metka prsla samo nevem kako se pise.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]