|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 13:22:26   
niki5
Ali je potrebno vsakič ko na novo narediš čaj prekuhati tudi stekleničko :zmeden2: ? Ali jo je dovolj samo umiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 13:26:59   
KIRA
pojma nimam. nabrž. jaz jih čisto za vsako steriliziram v mikrovalovni.... za vsak slučaj..

LP:rozica:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 13:30:10   
Erdbeere
Men se pa to zdi totalno brezvez...kaj pa potem, ko bodo otročki začeli vse v usta nosit...a boste tud vedno sve razkuževale...:zmeden2: mislim da je dovolj, če se na začetku, ko se kupi prekuha, potem pa samo dobro pomije pa je...moje mnenje pač...pa brez zamere

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 13:30:39   
dory
Jaz prekuhavam samo 1x tedensko...drugace pa jih sproti dobro umijem pod vroco vodo.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 13:33:38   
KIRA
no, saj nisem mislila da bi moralo biti vse totalno 100 % sterilno. to niti ne gre,ker potem moraš stekleničke primat s streilnim priborom, pa voda mora bit sterilna, pa vse s čimer imajo kontakt - tudi zrak. to pa ne gre.
ampak raje vseeno dam v mikrovalovko. tudi vodo serevam tam notri. ampak ne da bi pretiravala, enostavno mi gre najhitreje, pa najbolj praktično je.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 13:36:17   
jagoda
Jaz jih prekuham samo prvič, ko jih kupim. Potem pa jih perem v pomivalnem stroju in to je to. Ne pretiravat s steriliziranjem! Potem se otroku ne razvije pravilno imunski sistem in sledijo alergije.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 13:42:30   
niki5
Erdbeere,
vprašala sem kako počnete, ker meni se ne sanja.. od prvega je minilo že 6 let in pojma nimam kako sem počela. Tako, da sem zeloo zadovoljna da tega ni potrebno početi vsakič :)

Drugače pa imamo mi daleč od razkuženega stanovanja :ups: Ravno včeraj smo gledali na Preverjeno, ko je bila tema o teh stvareh, o prečistih stanovanjih in sva se z mojim strinjala, da pri nas nimamo teh težav :)-:)-:)-

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 13:45:10   
Erdbeere
sej mogoče sem res preveč strogo tole napisala...se OPRAVIČUJEM...sam se mi pa zdi da se prvič prehuha pa potem mogoče po potrebi še kdaj drugač pa ne...res mi je žal no ker sem tok "strogo" napisala...sploh nisem tok grdo mislila...pa sej bo bolš no dons sem mal raztresena ker komaj čakam da bo ura pol petih, da grem svojo pikico pogledat 9nebesa

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 13:46:31   
dory
Erdbeere, se cist strinjam s tabo...ko mali zacnejo lezt okrog itaq dajo vse v usta...

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 17:14:07   
kimi
niki5 ti ji kar prekuhaj 1krat na dan nekje do 2 meseca ali pa celo 1,5 je meni patronažna rekla da bi mogla do 4 meseca...ja valda:zmeden:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   prekuhavanje stekleničk
24.11.2004 21:15:47   
Urša
Steklenicke od caja ne, od mleka pa kr prekuham.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   prekuhavanje stekleničk
25.11.2004 7:13:14   
Annny
Jaz jo 'prekuham' oz. jo dam v parni sterilizator.
Lp

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   prekuhavanje stekleničk
25.11.2004 20:08:43   
Blanka77
Jaz dam vse v sterilizator.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   prekuhavanje stekleničk
13.12.2004 11:34:15   
ZARA
oj...jst sem steklenicke prekuhala ene 2x,dude pa sem pa tja vcasih...malokrat... :rozica:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Punkcija IVF
Vitaebella

Ali je bila punkcija v postopku IVFa boleča?

Da (12%)

Ne (4%)

Zelo (2%)

Ne, ker sem bila uspavana (4%)

Ne, ker sem pred postopkom vzela protibolečinsko zdravilo (2%)

Nisem bila na umetni oploditvi (76%)


Število vseh glasov: 318

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!