KOBACANJE (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


NIK IN MAMI -> KOBACANJE (24.11.2004 10:31:30)

:bravo:KDAJ SO VAŠI MALČKI ZAČELI KOBACAT OZ.PLAZIT:duda:?????? MOJ MALČEK JE ZAČEL PRI 7M IN3DNI...SEDAJ PA BOMO SKORAJ STARI 9M,IN ŽE PRAV VSE RAZIŠČEM KJE JE KAJ,NAJRAJŠI PA SEM V KOPALNICI,KO SE VRTI BOBEN OD PRALNEGA STROJA:)-:)- L.P.:sloncek::kuza::zajcek:




BARBARA R. -> KOBACANJE (24.11.2004 11:01:27)

:bravo: Nik! Občutek imam,da bomo pri nas to kar preskočili.

:muca:




NinaŠ -> KOBACANJE (24.11.2004 12:59:06)

Tud Anže se je začel plazit pri dobrih 7 mesecih, po 14 dneh pa je naštudiral kje povsod lahko vstane. Tko da imamo zanji mesec zelo pestro, saj ga ne morem tud za dve sekundi pustit samega - saj lepo vstane in ko kam hoče se vsede in šiba dalje, ampak včasih ga pa zanese ko hoče kaj prijet in nevemkakomutouspe, vedno se butne z glavo ob nekaj (najraj bi mu čelado naštimala). Drugače je pa tudi Anžetu najljubša zabava pralni stroj in tudi ko gremo kam na obisk ga najprej poišče in potem tud če ni prižgan, občuduje:zmeden:. LP




akinom -> KOBACANJE (24.11.2004 20:54:59)

Naša :duda:je stara 9 mesecev pa se še ne plazi.Se pa poskuša vstati v stajci.Njeni koraki pa so dolgi,mislim da bo prej tekla kot hodila ker je hitra kot tale:kuza:
lp monika




Anonimen -> KOBACANJE (24.11.2004 21:12:52)

Zadnjič je ena pripovedovala, da njen tamali vse pretakne in more skozi za njemu dirkat. Potem pa je bilo en dan kar nekaj časa vse tiho in ko se je spomnila, da je že predolgo tišina, je tekla v kopalnico in kaj je otrok delal? - lizal ščetko za čiščenje WC-ja... Vedno, ko preberem, kako je vašim všeč boben od stroja, se spomnim, kako je pa moj vedno pikiral na WC in na tisto smotano ščetko... Lizal je sicer ni, ampak vedno sem mu za las preprečila, da se ni začel z njo igrati.




Urša -> KOBACANJE (24.11.2004 21:26:12)

Mi se zaenkrat plazimo nazaj, ampak zelo pocasi in ne ravno z navdusenjem! ;) Aja, Nika je stara 8,5 mesecev.




palcica -> KOBACANJE (25.11.2004 9:45:43)

Ojla,

mi smo se začeli plaziti pri sedmih mesecih, že prej pa smo vse stanovanje pregledali s kotaljenjem po tleh. Najljubša zabava našega sončka pa je koš za smeti. Vsaj trikrat na dan ga prevrne in raziskuje. Na srečo imamo v njem samo papir in kartonasto embalažo, ki je seveda zakon - kaj igrače - važna je embalaža v kateri so igrače zapakirane. Res so pravi srčki tile cmočki.

lp, palčica




Stran: [1]