|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napihnjen trebuh
31.8.2007 7:58:13   
piba
Zdravo!

Zanima me, če je še katera zelo napihnjena. Sem v 19 t in imam zelo napihnjen trebuh. Zvečer imam kot kamen trdega in velikega. Pa ne jem toliko, da bi moral biti takšen, ker sem med tistimi, ki kvečjemu pojejo premalo.

Zanima me kako ste rešile to težavo.

Hvala za odgovor.

Piba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napihnjen trebuh
31.8.2007 9:27:14   
Pingvinčica
Jaz sem še bolj na začetku 11t teče, pa sem tudi tako napihnjena. Vsak nasvet bi prišel prav.

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napihnjen trebuh
31.8.2007 10:21:10   
TinkiBinki
Uh, Donat pomaga. 1 dcl pred spanjem in bo popustila napetost.
Uživajta!

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napihnjen trebuh
31.8.2007 10:24:20   
Zofy
Pingvinčica in piba, jaz sem napihnjenost tako odpravila, da vsako jutro spijem za zajtrk (na tešče) mix iz 1 banane, 1 jabolka, 1 breskve, malo mleka in malo kefirja. To delam že več kot 1 teden in spet lahko hlače lepo zapiram in hodim redno (tudi 2x do 3x na wcuser posted image ). Ne morem sicer zagotovo trditi, da je to pomagalo, ampak ostalega prehranjevanja nisem spremenila, tako da je čisto možno.
En večer sem se ful najedla belega grozdja in je bil učinek istiuser posted image .PA srečno!

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napihnjen trebuh
31.8.2007 10:49:57   
Regina
Suhe slive,belo grozdje pa malo tekočine čez pa bo.user posted image

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Napihnjen trebuh
1.9.2007 14:21:39   
piba
Hvala za odgovore in konkretne predloge.

Poskusila sem z donatom in mi malo pomaga.  Probala bom še na tešče popiti kak actimel in upam, da se bo stanje zboljšalo.

Piba

(odgovor članu Regina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Napihnjen trebuh
6.10.2007 23:00:27   
modrookica
Ojla!
Napihnjenost je velik problem tudi pri meni. Sem v 15.t. nosečnosti pa mam včasih tak trebuh kot bi mela že kak mesec več :)).
Tudi jaz pijem Donat zjutraj pa se mi zdi da pri napihnjenosti ne pomaga prav veliko. Zadnjih nekaj dni pijem čaj, ki je sicer za dojenčke (mi ga je svetovala G) od HIPPa Instant čaj iz komarčka. To pijem večkrat na dan in se mi zdi, da je to edino kar mi je do zdaj pomagalo. Poskusite.

Lep pozdravček od mene

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Napihnjen trebuh
6.10.2007 23:03:55   
Magi*
vsako jutro 3dcl do 5dcl segretega Donata na tešče. pomaga pri prebavi in tudi proti otrdevanju trebuha.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Moško ime
SaMaa

Katero ime izbrati?

Val (29%)

Nik (45%)

Lovro (26%)


Število vseh glasov: 154

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!