|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potovanje z letalom
30.8.2007 17:05:40   
ARIANNA L.05
Lep pozdrav vsem,

zanima me kako je s potovanjem z letalom? Rok imam 6.2.2008, zivim na Irskem, a roditi zelim v Sloveniji, brez dodatnih razmisljanj, ker mi iski sistem sploh ne ustreza, pa tudi podnebje je tako, da bi 100% zapadla v poporodno depresijo user posted image .

Torej, v zacetku januarja, v 36. tednu imam namen odpotovati. Vem, da bom morala dobiti zdr.potrdilo od tukajsnjega ginekologa, da sem v stanju potovanja. Nevem, skrbi me, da bi mi rekel, da moram ostati. Ce bi mi rekel kaj takega, bi sla ze prej.

Kaksne izkusnje imate ve?

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 4.9.2007 20:45:42 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POTOVANJE Z LETALOM
30.8.2007 17:17:05   
Ayo
Letalo nima kaj skodovati, kadarkoli, mislim da je tudi eno najvarnejsih pr. sredstev med user posted image . Tudi sama imam ze karto za konec oktobra, PDP pa imam 18.12. Jasno, edino na koncu user posted image  ne priporocajo dolgih prog, ce slucajno med prevozom pride do zapletov. Drugace pa je cisto ok.
Ce se ti pa slucajno pac kaj zakomplicira, da bos morala ostati na Irskem, bos pac rodila tam, takrat ti bo itak najpomembnejse da je z user posted image  vse ok in se pomislila ne bos na to, da nisi v SLO. No ampak itak upam, da to ne bo potrebno. Srecno!!!

(odgovor članu ARIANNA L.05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POTOVANJE Z LETALOM
30.8.2007 20:26:33   
naraščaj
Ojla, pozanimaj se pri letalski družbi, ker imajo določeno do katerega tedna prevažajo user posted image . saj je v pozni user posted image  nevarnost, da bi gor rodilein jih je tega strah. Pokliči tisto letalsko družbo s katero nameravaš letet. Veliko zdravja.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POTOVANJE Z LETALOM
30.8.2007 20:28:59   
Anonimen
Mislim, da po 30. tednu ne smeš več na letalo

(odgovor članu naraščaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POTOVANJE Z LETALOM
30.8.2007 20:32:52   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Mislim, da po 30. tednu ne smeš več na letalo


Po 36. tednuuser posted image . Mislim, da je le pri Ameriki malo drugače (ne vem točno od katerega tedna), ker otrok avtomatično dobi ameriško državljanstvo, četudi se rodi nad ocenomuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POTOVANJE Z LETALOM
31.8.2007 14:52:22   
ARIANNA L.05
najlepsa hvala za vase odgovore. Sem sla na spletno stran Ryan Air-a, s katerim nameravam leteti. Potrebovala bom pismo od ginekologa, ki bo zatrdil, da lahko letim. Samo upam, da mi ne bo rekel da bo takrat ze prepozno, drugace bom sla pa prej user posted image .

Bom pa v 36. tednu, tako da bi bilo najverjetneje bolje iti prej.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potovanje z letalom
4.9.2007 18:33:34   
Anonimen
Potrebovala bom pismo od ginekologa, ki bo zatrdil, da lahko letim.


Običajno letalska družba tudi zahteva, da podpišeš papir, da potuješ na lastno odgovornost (da družba ne prevzema odgovornosti za kakršnekoli komplikacije med letom).

(odgovor članu ARIANNA L.05)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
5.9.2007 11:28:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




vedeževanje
danuska

Ali poiščete kdaj pomoč oziroma nasvet vedeževalke?

ja večkrat (9%)

ne še nikoli (66%)

občasno (25%)


Število vseh glasov: 80

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!