|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spolnost
30.8.2007 16:49:21   
majanagaja
Oj
Nekaj me zanima. Kako je s spolnostjo v prvih tednih nosečnosti. Se sme, ne sme, odsvetujejo.... Sem v 5 tednu.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spolnost
30.8.2007 17:43:53   
suzanamai
Kaj pa vem, midva sva sicer pogosto, res pa je da niti nisva vedela da sem noseča nekje do 10t., tako da mi to niti na misel ni prišlo. Ampak po moje ni panikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majanagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spolnost
30.8.2007 17:47:09   
Anonimen
V začetku nosečnosti sva midva tudi veselo user posted image user posted image user posted image .
Pazi na kakšne krvavitve ali kaj podobnega. V tem primeru pa ti spolne odnose odsvetujem. Vsaj jaz jih ne bi imela.

(odgovor članu suzanamai)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spolnost
30.8.2007 18:01:33   
mišk
Jst sem že v 34. tednu, pa ga že vso nosečnost veselo in brez nekih zadržkov žgeva!user posted image  Sploh, ker nisem imela nobenih problemov in ker mi paše! Edino na trebušček paziva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spolnost
30.8.2007 19:21:31   
blue sky
Če ti paše, ni ovir user posted image , torej, če ti ni preveč slabo.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spolnost
30.8.2007 21:04:20   
ella79
Vidva sam pridno user posted image   še naprej.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spolnost
30.8.2007 22:34:43   
sovica3
user posted image

Kar brez zadržkov... Če se dobro počutiš, od začetka do konca... Kmalu sicer odpade misijonarski položaj, vse ostalo pa akcija! Če bo kaj tvegano, ti bo že ginekolog prej odsvetoval...

kar veselo na delo! user posted image

(odgovor članu majanagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spolnost
30.8.2007 22:50:23   
zolika
ojla!

Prebiram kako ste vse aktivne!

Midva pa živiva vzdržno! ZAKAJ? Ker sem an morju staknila glivično vnetje - pa se bojim da se to kam prenese ali da se še bolj razvije. V torek imam namreč pregled - tako,da...

Ko bo to za nama...pa bova NADOKNADILA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako,da....
..TAŠČA - ne bo spala! Živiva namreč nad njo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep večer

(odgovor članu majanagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spolnost
31.8.2007 7:44:00   
Anonimen
Srecnice jst pa se kar ne morem sprostit in imam z dragim kar velike probleme glede tega. Skoz mam obcutek da gre lahko kaj narobe in posledicno ne uzivam v seksu in sploh ne vem kaj naj naredim?

(odgovor članu zolika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spolnost
31.8.2007 10:48:38   
TinkiBinki
Eh, skuliraj se in uživajta! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spolnost
31.8.2007 12:17:31   
*medica*
no meni je bilo rečeno naj se vzdrživa do 10t , no zdej pa veselo delava domačo nalogo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spolnost
9.9.2007 10:48:46   
malecka24
Mene pa zanima koliko intenziven je lahko sex?Mislim glede neznosti in malo bolj zavzeto(upam da veste kaj mislim)!user posted image

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
9.9.2007 11:02:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka24)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spolnost
9.9.2007 11:05:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Srecnice jst pa se kar ne morem sprostit in imam z dragim kar velike probleme glede tega.


Meni tudi nikakor in nikakor ne paše. Se trudim in trudim, nazadnje pa jokam, ker se tamala sploh ne odzove user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spolnost
9.9.2007 11:14:34   
Anonimen
Jaz sem v 23. tednu, pa imava z mojim od samega začetka spolne odnose. Včasih samo 2× na teden, včasih skor vsak dan (tud 2× na dan). V zadnjem tednu se je začelo dogajati, da mi nekateri položaji ne pašejo. Ampak, če si ti zdrava, če se počutiš dobro, ni ovire za sex!!! Pa veliko uzitkovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spolnost
9.9.2007 11:42:24   
Sunny Morning
Vidva kar veselo na delo.user posted image user posted image user posted image

Midva se ne ozirava na to, da sem user posted image , samo paziva na trebušček, zdaj pa sploj, ko je že kar v napoto.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spolnost
9.9.2007 17:58:45   
pink
ojla!!!user posted image
joj blagor nekaterim k lahko uživate v sexu men je pa skoz slabo pa glava me boli da sploh ne morva, pa upam da bo kej hitr konc te slabosti. sem pa v 9 tednu skor. vsaj za medene tedne upam da nama bo šlouser posted image ................
tiste pa k pa nimate slabosti pa če vam paše pa kruser posted image user posted image !!!!!
baje se v zadnjih mesecih nesme bol proti koncu, sej najbrž pa tut ti takrat ne bi mogla več.....
lp

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spolnost
9.9.2007 20:46:18   
Ilije
Ko nama paše veselo seksava. Se je pa v tej nosečnosti nekajkrat zgodilo, da midva bi, sam sem jaz imela težave, najprej AC potem pa ene čudne izcedke, tako da takrat sva se pa vzdržala. Na splošno pa sedaj, ko sem noseča v spolnosti še bolj uživam.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pink)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Mož pri rojstvu otroka
Janjikaaaa

Bo Vaš mož prisoten pri porodu?

Da, skupaj to želiva (83%)

Ne, on ne želi (7%)

Ne, jaz ne želim (4%)

Ne, po dogovru ne bo prisoten (6%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!