Je romerjev sedež Kid plus06 Indira za punčke? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Adelina -> Je romerjev sedež Kid plus06 Indira za punčke? (29.8.2007 13:58:50)

A se vam zdi ta kombinacija avtosedeža primerna tudi za fantka ali ne? Jaz se ne znam odločit, Žan pa itak vsakič ko ga vprašam katerega bi, pokaže drugega. Če se vam da pogledati na sončkovo ali BC stran in si ga ogledati ter povedati vaše mnenje se vam lepo zahvaljujem (ne znam delat linkov)-je pa to serija High line, da ne boste preveč iskale.




Felicity -> RE: Je romerjev sedež Kid plus06 Indira za punčke? (29.8.2007 14:02:44)

[image]http://soncek.si/inc/image/type;item;size;170;name;$$A_B629B75D_kidplusindira.jpg[/image]

A ta?

Roza ni, tako da...
Kot ti paše. Če pa pogledam vse skupaj na strani, bi mogoče za fanta res kakšen drug vzorec vzela.




rainbow -> RE: Je romerjev sedež Kid plus06 Indira za punčke? (29.8.2007 15:28:07)

Kot vidim, imajo vsi avtosedeži imena zraven, ženska za punčke in moška za fantke. Sem zaznala Jonas, Louis, Gregor, Phillip; Bjorn je recimo luštn.
kaj pa vem, odvisno, ali bi rada bolj temne barve ali bolj žive. Čeprav preveč svetle tudi niso fajn, se vse pozna gor.




Adelina -> RE: Je romerjev sedež Kid plus06 Indira za punčke? (29.8.2007 16:10:29)

Zdaj ko gledam, mi sploh več ne potegne za fanta, tako da bom najverjetneje Phillipa izbrala (ker izbiram le High line, ker se ful poti-tu pa so itak samo 3 vzorci na izbiro).
Hvala!




triša -> RE: Je romerjev sedež Kid plus06 Indira za punčke? (29.8.2007 18:30:08)

Mi imamo kinga indiro za punčko.




Stran: [1]