rdeče pikice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Natas@ -> rdeče pikice (23.11.2004 12:28:00)

Pozdravljene

včeraj sem pri svojem opazila rdeče pikice po vrati in po prsnem košu do popka in nikjer drugje. Prej jih je imel malo samo po obrazu sedaj pa je tega čedalje več. Ali je to normalno ali bi morala k zdravniku. Stari smo 6 tednov.




lol -> rdeče pikice (23.11.2004 12:33:56)

rdeče pikice [22.11.04 ob 13:10] [Odgovori]
Danes sem pri moji Izabeli šele dopoldsn nič prej opazila rdeče pikice po trebuščku. Pol sem jo še mal gledala pa ko se je začela jokati so bile še vidne po obrazu. Kaj mislite da je to?
Jaz mislim da bo zginilo ampak ugotavljam ali se m jaz kaj takega pojedla včeraj- samo potem bi bilo to pomoje prej vidno kot šele danes-ali je to možno od pralnega praška, uporabljam ga sicer zelo malo, za vzorček, ampak če do zdaj ni bilo nič, ne vem zakaj bi bilo zdaj.
Prosim malo mi povejte kaj bi to lahko bilo.
lp



janaja Odg: rdeče pikice [22.11.04 ob 13:41] [Odgovori]
maliji to dobijo če jim je prevroče, od mehčalca ali praška


naš ima tudi pa je zdravnica rekla da bo izginilo samo od sebe



anaj

Odg: rdeče pikice [22.11.04 ob 13:47] [Odgovori]
Jaz sem tudi opazila prejšnji teden pri moji. Tudi jaz sem mislila, da je od mehčalca. Čez dva dni pa je dobila visoko vročino in izkazalo se je, da ima 6. bolezen.





beti 1

Odg: rdeče pikice [22.11.04 ob 15:25] [Odgovori]
Moj je bil prve tri mesece praktično non stop pikast. Ker je bilo v hiši malo bolj hladno, sem ga imela raje bolj oblečenega in je imel take drobne rdeče izpuščajčke po trupu, več pod pazduhami in pod plenico. Če mu je bilo bolj toplo so bili bolj opazni, če pa mu je bilo ravo prav je bil pa brez. Je pa imel zelo suho kožo.
lp



urša Odg: rdeče pikice [22.11.04 ob 16:45] [Odgovori]
čau, verjetn če bi kaj takega pojedla bi bilo vidno že isti dan po parih urah, vsaj tko je blo pri moji miški, večinoma pa je bila pikasta od tega ker ji je bilo prevroče






TARA in MAJ -> rdeče pikice (23.11.2004 12:34:20)

skoraj bolje da se gresta pokazat k zdravniku




lol -> rdeče pikice (23.11.2004 12:34:51)

Tole ti pošiljam.Upam da ti je pomagalo.




Stran: [1]