|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oh, ta trebuh
23.11.2004 11:26:03   
Bejba
Danes je točno šest tednov od poroda, meni pa še vedno dela hude preglavice moj trebuh, ki še vedno kar "visi" tja v tri dni.
Tudi prej nisem imela čisto ravnega, vendar je bilo mnogo, mnogo lepše za videt. Ker sem imela carski rez, si ne upam delati trebušnjakov.
Kaj predlagate mamice, kako se rešiti te nadloge?

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oh, ta trebuh
23.11.2004 11:41:26   
Anonimen
Po šestoh tednih od carskega reza si jaz trebuha še pogledati nisem upala...

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oh, ta trebuh
23.11.2004 11:45:54   
niki5
v porodnišnici so dajali neko brošuro v kateri so opisane vaje in je res vredu.. a je ti nisi dobila:zmeden:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oh, ta trebuh
23.11.2004 12:01:21   
dory
Splisni...se strinjam s tabo...po sestih tednih od carskega reza..uf groza :)...danes po sedmih mesecih pa je se boljsi kot prej :)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oh, ta trebuh
23.11.2004 12:09:41   
Anonimen
Recept prosim, za boljši trebuh seveda.... Moj je bil včasih čist ploski, 6 tednov po porodu pa skoraj tak kot sedaj....Sem :((...Se pripravljam na trebušnjake, pa zadeva nekak ne :kuza:

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Oh, ta trebuh
23.11.2004 22:05:36   
Ro-La
:(( meni pa ni videt da sem že pred 9 meseci rodila:(( izgleda kot da bi pred 5 minutami:((
Samo da je mulči zdrav:bravo:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oh, ta trebuh
23.11.2004 22:11:00   
JASNA D
Ja, tudi moj bauch ni kaj lep za pogledat, je pa mehek, če bi le kdo hotel glavo gor položit:)-

Se pa lahko pohvalim, da sem danes - 7 tednov po porodu - prišla na iste kile kot ob zanositvi. To pa tudi nekaj šteje ali ne? Razporedilo se bo pa kasneje tako kot je treba.

Lp, Jasna

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Oh, ta trebuh
23.11.2004 23:09:10   
Sonka
Ker tudi mene zelo muči moj trebuh sedaj poskušam z receptom, ki sem ga prebrala v reviji Jana. Evo prepisujem: za odstranjevanje maščobnih blazinic okrog pasu (in hkratno pospeševanje presnove) zmešamo pol litra kisa in pol litra vode, zavremo, namočimo vtekočino brisačo in čim toplejšo položimo okrog pasu. Pokrijemo se s suho brisačo in toplo odejo, zadeva je še učinkovitejša, če uporabimo termofor. Če bomo vztrajali tri tedne vsak večer, se bodo blazinice vidno stopile.

Meni je danes ravno teden dni. Merila pa sem se v soboto in namerila 1,5 cm manj. Je kar nekaj. Bom videla kako se bo nadaljevalo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Oh, ta trebuh
24.11.2004 8:58:06   
niki5
A trebuh po carskem rezu drugače zgleda, kot bo sicer če ga ne bi bilo?
Meni je kolegica rekla, da se komaj vidi tam kjer so jo šivali.. drugače si pa niti ne predstavljam, kako izgleda :ups:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Oh, ta trebuh
24.11.2004 10:16:47   
BARBARA R.
Pribljižno pred štirimi meseci po porodu ne pričakuj ravnega trebuha.Seveda je odvisno od tvoje postave in kilogramov,ki si jih pridobila.Meni so svetovali samo napenjanje,krčenje in sproščanje trebušnih mišic v ležečem položaju.
Sedaj sem že kar pribljižno zadovoljna.Tako,da mislim da čisto prehitro pričakuješ spremembe.

:muca:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Diastaza
kokos4 RR

Ali ste imele po porodu tezave z diastazo recti?

Da (56%)

Ne (44%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!