|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj kupit
22.11.2004 12:46:03   
Anonimen
za bozic, fantku staremu 2leti in 4mesce?:kuza: pa seveda ne prevec dragega:ups:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj kupit
22.11.2004 13:02:19   
Lenny
Kakšno manjšo škatlo Lego duplo, lesene puzzle, recimo z motivi gradbenih strojev, zvezek in voščenke, trenutno prodajajo knjigo 365 zgodbic o živalih za 3,500,00 SIT, ...
Sem bila v kakšno pomoč? Lep pozdrav in uživaj pri izbiranju :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj kupit
22.11.2004 13:13:02   
Anonimen
Če bi bil to naš fantek, ki je star dve leti in pol, bi ga vsekakor najbolj razveselil avtomobilček, avtomobilček in še enkrat avtomobilček. Ali pa motor... (tisti ta mali ali pa malo večji)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj kupit
22.11.2004 13:53:36   
bini
sem zadnjič kupila eni deklici stari ravno toliko en komplet flomastrov - takih ki imajo že slikico narejeno in samo odtisneš (so pa slikice sončka, drevesa ipd.) - je bila čisto navdušena.. pa knjigice se meni zdijo tudi super darilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj kupit
22.11.2004 13:54:09   
Anonimen
Moj nečak je bil lani neizmerno vesel knjigice Pod medvedovim dežnikom. Sem mu jo morala kar naprej brati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj kupit
22.11.2004 15:01:00   
sonjakk
Kje prodajajo omenjeno knjigico za 3.500 SIT?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj kupit
22.11.2004 15:04:54   
Lenny
En možakar na stojnici nasproti nekdanjega Merkurja, se pravi sedaj Probanke. Piše, da je redna cena 7.900,00, v akciji pa 3.500,00.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj kupit
22.11.2004 19:07:09   
MINEJA
Poskusi kaj od Crayole, npr. žige živali, flomastre žige,ipd. Ali pa kot so omenile že moje predhodnice, avti vedno vžgejo, še posebej tisti na daljinca!

:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kaj kupit
22.11.2004 19:34:29   
Anonimen
kupla sem oz. sva z fantom, garazno hiso z avtki..niti ni blo drago nekaj(2.390sit):bravo:
pa se kupla sma za miklavsa 4 avtke:kuza:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   kaj kupit
22.11.2004 19:35:14   
Anonimen
miklavza sem misla:)-
aja pa hvala vsem za pomoc, samo fantek je fantek(avtke ma res najraje):darilo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Kako se razumeš s taščo?
Naša črtica koraka



zelo dobro (28%)

kar gre (35%)

ni še za obupat (17%)

za zjokat (14%)

nimava več odnosa, ker je pokojna (5%)

imam več kot le eno taščo, a sem še živa (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!