Vetrovne kapljice Koroških lekarn (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tecka_nosecka -> Vetrovne kapljice Koroških lekarn (25.8.2007 20:30:06)

Samo nekaj me zanima - če katera kaj ve....
Zmanjkalo mi je teh vetrovnih kaplic Koroških lekarn. In danes sem dobila nove, pa je tu zmeda.....

Stare so ble iz Radelj ob Dravi, pa je pisalo, da naj jih dajam 3-4x dnevno, 10-20 kapljic.
Nove pa so iz Slovenj Gradca, pa na njih piše, da naj dam 8-10 kapljic ob napenjanju.

Se pravi, če bom naslednje kupila v tretji lekarni, bo sistem doziranja spet drugačen, al kaj....???

Kako ste vi dodajali te kaplice?

Hvala že vnaprej




Naja30 -> RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn (25.8.2007 21:16:27)

Jah, vsaka lekarna dela nekaj podobnega, ampak kao ne isto [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Vsaka nekaj drugače. V glevnem, drži se navodil. Jaz sploh nisem dajala tako veliko teh kapljic. No, naša tudi ni imela tako močnih krčev ali vetrov.




frufru -> RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn (26.8.2007 0:57:12)

Jaz jih sploh nisem nikoli dala toliko kot piše. Sem dala mogoče tri kapljice na dudo, ko ga je pa spet zvijalo pa ponovi vajo in je bilo glih tako v redu. Pol, ko sem zamenjala Plivit z Oleovitom, pa krčkov sploh ni mel več oziroma samo občasno.




lilka -> RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn (26.8.2007 9:16:33)

Če mene vprašate te kapljice pomagajo, če se jih daje kot piše 8-10 pred hranjenjem in ne če se kapajo na dudo. Na naših je pisalo 8-10 in jaz sem jih tako dajala na žličko z vodo.




PIAF -> RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn (30.8.2007 8:27:01)

Kdaj pa ste začele dajati te kapljice otroku - koliko je bil star?




Vilma -> RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn (30.8.2007 9:45:12)

Kapljice SO različne.
Sem slišala od Korošic.
Tiste iz Radelj ob Dravi so boljše, zato se jih tudi daje manj.
Te iz Slovenj Granca pa so manj močne in se jih zato konzumira več.
Drži se navodil, pa bo vse ok.




tecka_nosecka -> RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn (30.8.2007 11:56:38)

Vilma, verjetno si mislila ravno obratno... ja, saj se držim navodil.
kaj pa čem.

PIAF. takoj kak sma prišla iz bolnice sem mu dala kaplice. In pomagajo, ker mali prda kak stari ata - brez krčev. Upam, da bo tako ostalo :P


hvala vsem!




žrebiček -> RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn (30.8.2007 13:18:52)

jaz sem mela najprej kapljice iz slovenj gradca in so bile vredu. Potem pa sem dobila drvograjske pa so bile premočne, ker sem opazla kri v blatu in to samo takrat ko sem ji dala te dravograjske kapljice.

Sem takoj prekinila z njimi in zdaj je vse vredu.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]. Drugače so nam pa kr pomagale.

Lep pozdrav!!!!




Stran: [1]