|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trgovina zara
25.8.2007 13:36:45   
sabina9
Ojla!
Povejte mi punce kje v Lj. je trgovina Zara?Imajo tudi otroška oblačila?Kaj pa kvaliteta in cene?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trgovina zara
25.8.2007 13:45:01   
polona2
V BTC-ju, nasproti Emporiuma. Imajo otroški oddelek, od 56 št. dalje. lepe cotke!

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trgovina zara
25.8.2007 15:01:38   
dudi2006
Pa v centru Lj. je tudi. Nasproti hotela Slon. Samo ne vem, če imajo tam tudi za malčke...

_____________________________

3+1=;)

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trgovina zara
25.8.2007 15:02:46   
Tanayya29
Ne,v centru ni za otročke...sam za nas..tko,da za user posted image je samo nasproti Emporiuma.

lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu dudi2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trgovina zara
25.8.2007 15:35:49   
sabina9
Ja to pa vem kje jeuser posted image
Kaj pa cenovno?Kakšne so cene teh cunjic user posted image
Bom šla danes(upam) mal pogledat....

Hvala!!!

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trgovina zara
25.8.2007 15:51:46   
polona2
Podobno kot H&M,nekatere stvari so dražje, nekatere pa cenejše.

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trgovina zara
25.8.2007 16:23:09   
lea23
no zara je pač tam kjer so ti že povedale - točno nasproti emporiumauser posted image
jst sem bila v četrtek in sem mal zapravljala za jesen  user posted image user posted image  
glede cen pa tako.. nekje malo dražje kot h&M. jst imam punčko in meni osebno ima zara bolj srčkane stvari, bolj pač punčkaste in prikupne. medtem ko v h&m že en mesec ne dobim dobesedno ničesar ker imajo popolnoma trapasto kolekcijo! to je res kriza da ko želim v h&m zapravljat denar popolnoma nič ne dobim user posted image  
je pa res da cunjice v h&m ful lažje kombiniraš ( recimo tri pulovrčke in ene hlače pa lahko pol menjaš pulovrčke in še vedno izgleda kot da je komplet čeprav so si pulovrčki  različni tako po barvah kot po krojihuser posted image ) - no to mi je v h&m fuuul ušeč!
v zari pa večinoma kupujem samo oblekice za kakšne priložnosti, npr. za krst sem ji kupila tam, pa če smo povabljeni na poroko obhajilo ali kakšno drugo slovestnost,.. pač bolj fensi zadevice ( pač res lušne oblekice, "bolj fensi nevsakdanje" jaknice, jopice )

je pa tko da če dojenčka oblačiš v h&m potem pač veš da ima vsak dojenček enaka oblačilca kot tvoj, pa še enako skombinirana,... user posted image




(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trgovina zara
25.8.2007 16:48:45   
Tanayya29
JA,Lea se srtinjam.jaz poleg tega delam še v vrtcu in vsi so oblečeni v h& m!res!

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trgovina zara
25.8.2007 16:56:35   
lea23
čisto vsaka dojenčica ki jo jst vidim ima oblečeno enako stvar kot moja oz. jo imamo mi v njeni omariuser posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trgovina zara
25.8.2007 20:06:05   
kaya2007
meni pa v zari zaenkrat ni bilo še nič všeč user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trgovina Zara
25.8.2007 20:28:20   
Anonimen
Meni pa kar precej, samo mi je preveč denarja....vse je vsaj 20€ od tistega, kar mi je všeč user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?