Mreža v stajici (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


crci06 -> Mreža v stajici (25.8.2007 11:50:45)

Živjo!
Kakšne izkušnje imate:  je bolje, da ima stajica gosto ali redkejšo mrežo + obročke za držanje?
Trenutno imam izposojeno tako, ki ima redkejšo mrežo in se po tej mreži otrok vzpenja.
No, vzpne se tudi ob kavč ipd. ... zdaj pa jo moram vrniti in se odločam, če si kupim rabljeno stajico.
Tiste, ki ste jo uporabljale - do kdaj je smiselna?

Hvala za odgovore!




ma19teja -> RE: Mreža v stajici (25.8.2007 12:10:28)

Živjo,

jaz sem raje kupila potovalno posteljo, da jo lahko vzamemo kamorkoli sabo. Se nam prima obnese. Edini minus je - ob nakupu nisem bila pozorna na možnost pranja blaga. Pri naši žal ne gre dol in jo moram čistiti s parnim čistilcem. Obstajajo take pri katerih se lepo vse blago da oprat v stroju vključno z mrežo - in je potem ko nova....

Kar se mreže tiče - meni osebno je boljša gostejša (v uni z večjimi luknjami se hitreje kakšna igrača zatakne...)

V naši potovalni (zložljivi) postelji ni nobenih obročev pri straneh in se je ravno tako znajdel in nekako zvlekel pokonci....

To so moje izkušnje pri dveh razgrajačih (2,5 let in 14 m)

Lp,
M




lea23 -> RE: Mreža v stajici (25.8.2007 19:18:57)

mi imamo eno najcenejšo od brevija, z gosto mrežo in dvema plastičnima obročema. stajico uporabljamo vsak dan cca pol ure ( ko grem po pošto v nabiralnik, pa če se grem tuširat sredi dneva)..
nikoli je ne dam notri samo zato da bi se ona tam igrala.. pač pa takrat kadar moram kaj nujnega postorit ali za minutko kam skočit




honey -> RE: Mreža v stajici (27.8.2007 8:08:31)

Jaz sem kupila rabljeno in se niti nisem preveč poglabljala v to, kakšna mreža naj bi bila. Če bi jo še enkrat kupovala, bi kupila tako z redko mrežo, sploh, če je otroček še majhen. Zakaj? Ker sem videla pri našem - ko se je začel pobirati na nogice (tam nekje okrog 7., 8. meseca) je bil problem doseči tiste obročke na stajici in se ni mogel pobrati, da bi potem lahko hodil okrog po stajici. Mami pa je imela tako z redko mrežo, tam pa ni bilo problema, ker je lahko "splezal" do vrha in se potem prijel za obroč in hodil okrog. Ja, imela sem ga pa notri tudi max. 1 uro na dan (po presledkih), kadar sem šla na WC, pod tuš, po pošto ali pa, če sem kaj takega kuhala, da mi je bil v napoto pod nogami in se se bala, da ga ne bi s čim polila.




Stran: [1]