Cena (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


saraja -> Cena (24.8.2007 21:52:51)

Mamike povejte mi koliko bi naj stal Quinny Freestyle, s tremi kolesi, več podatkov pa nimam. Star je pa 4 leta, no zraven bi naj dobila še vrečo in jajčko! Povejte prosim.
Saraja




andrejaz -> RE: Cena (24.8.2007 22:09:48)

Pojma nimam koliko naj bi stal - vendar samo 1 opozorilo. Glede na to, da je voziček star 4 leta, ne more biti model comfort (vrtljivo sprednje kolo) ampak model, ki ima sprednje kolo samo gibljivo, sedišče se ne da obrni,...Imenujeta se vozička enako vendar ima novejši še dodatno oznako confort, razlikujeta se pa kar precej. Pred 4 leti confortov še niso izdelovali




saraja -> RE: Cena (24.8.2007 22:24:20)

Ma saj ni panike, eni znanci prodajajo ta voziček in me zanima cena, ker ne ve niti koliko je dala ona pred leti zanj, sama mi je rekla, da pač naj pogledam koliko pridejo, tako da me še vedno zanima cena tega vozička, je pa res ful ohranjen!





andrejaz -> RE: Cena (24.8.2007 22:48:18)

Jaz sem že nekaj časa nazaj enkrat za hec gledala mlade oglase koliko pride tak rabljen voziček, pa sploh nisem nikjer najdla kakega oglasa za prodajo takega vozička ki ni model confort.
Je pa sigurno precej manj vreden kot model confort. - jaz bi rekla da v kompletu z vrečo in jajčko cca 200 eur.
Jaz bom tak voziček prodajala čez cca pol leta, ker je sedaj še v uporabi, in bom postavila približno takšno ceno, potem pa bomo videli





BLAŽIKA -> RE: Cena (25.8.2007 7:39:47)

Saraja pojdi pogledat na bolho tam jih je nekaj in primerjaj cene in modele.
http://www.bolha.com/index.php?search=vozi%E8ek+quinny&ukaz=search&kat=15




nuka -> RE: Cena (25.8.2007 13:21:53)

Kakšne so cene za ta voziček ne vem. Sem pa pred štirimi leti kupila točno ta voziček in sem dala zanj 80.000 sit (je bil v akciji, drugače je bila cena 120.000) + 34.000 jajčka + 32.000 košarica. Da boš vsaj približno vedela kakšne so bile takrat cene za ta voziček.
Mi smo dali skozi 2 otoka in bomo dali tudi tretjega. Z njim nisem imela nobenih problemov, blago pa perem v pralnem stroju.




crci06 -> RE: Cena (25.8.2007 16:36:43)

Ko sem jaz lani kupovala Q freestyle 3xl comfort, je bil v komislijski trgovini en starejši model 60.000 (komplet).  Jaz sem raje malo dodala in sem kupila novega.




Stran: [1]