Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


simonka -> Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (24.8.2007 10:41:09)

Pozdravljene mamice.

Ali poznate verižice iz jantarja porti bolečinam ko rastejo zobki? Meni jo je priporočala prijateljica ki živi v tujini. Malo sem se pozanimala in dobila kar dobre informacije. So iz jantarja, z varnostnimi sponkami za dojenčke - skratka samo pozitivne stvari. Sem jo tudi nabavila preko trgovine Ahat in mislim, da kar pomaga. Me je pa neki dan prestašila mamica, da kljub vsemu, verižice niso priporočljive za tako majčkene, saj se lahko mimogrede verižica kje zatakne, ali si jo vleče z rokico ali...Saj veste nas mamice tako vse skrbi...
Zanima me vaše mnenje in vnaprej hvala za odgovore.




Spark -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (24.8.2007 10:46:13)

Jaz poznam eno iz Švice, in njen mali je imel to verižico, jaz sem bila pa vsa presrana, kaj pa če se pretrga, ali pa če si jo preveč zategne. Ne vem. Ona je bila zadovoljna z njo. Jaz pa ne vem, ali bi si jo upala dati ali ne. 




jerikou -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (24.8.2007 10:55:13)

Tudi moja sestrična ( iz Švice) je že pred leti, točno 11 let nazaj  svojmu sinu dala to verižico okoli vratu pa ni bilo nič kaj videt, da bi malega motilo.Je pa to prav pogosto tam, da se starši odločajo in svojim otrokom dajejo to verižico.Baje res pomaga....




crci06 -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (24.8.2007 11:17:29)

jaz sem tudi najprej pomislila: Moj otrok in verižica ?!?!?
Mogoče, če bi jo dala pri 3m, da bi se jo navadil.
Danes, pri 8m, mu je ne bi upala dat gor.
Oz. če bi se odločila zanjo, bi ga najprej par uric opazovala, da vidim, kaj z njo počne, sicer pa ja, če jim lahk pomagamo pri teh bolečinah, zakaj pa ne... Kaj vse kupimo, ko verjamemo...




livia -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (24.8.2007 14:29:53)

Moja sorodnica iz Avstrije, jo je tudi imela za tamalega, pa ne vem, če je kaj pomagalo.
Te stvari so po mojem kar v glavi.




Naja30 -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (24.8.2007 16:18:48)

Moja prijateljica jo je dala sinku že kmalu po rojstvu gor, pa ne pomaga kaj dosti. Ko rastejo zobki, pač nekatere [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] boli, druge pa ne.




lencica -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (25.8.2007 19:08:47)

Čao

Mene pa zanima kje se jo da kupit in koliko stane?




tris -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (26.8.2007 21:20:48)

TUDI MENE ZANIMA KJE SE KUPI IN KOLIKO STANE?




Šaki -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (27.8.2007 14:36:09)

joj ne vem kje jo kupit ampak jo ima moja nečakinja,.,,kaj pa vem ko je bila brez je dobila neke pikce okoli vrata....drugače z njo pa nič..pa mislm da res pomaga tudi pri zobkih...pa se ne more nič zataknit ker je majhna pa nič ostra.




simonka -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (27.8.2007 14:56:26)

Pozdravljene.
Kupiti se jo da v Avstriji v lekarni ali pa v trgovini AHAT v Mariboru.




tris -> RE: Verižica iz jantarja proti bolečin pri izraščanju zobkov (27.8.2007 15:23:25)

koliko pa stane?




Stran: [1]