zbujanje ponoči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


fantekj -> zbujanje ponoči (24.8.2007 8:36:06)

7mesečnik se zadnji teden vsaki 2 uri ponoči zbudi...nič ne pomaga samo jošk in hrana :)...ko poje takoj zaspi nazaj

kdaj bo to minilo in če sploh??..ali se je še kateri to dogajalo...

Hvala!!!




Putka -> RE: zbujanje ponoči (24.8.2007 8:43:09)

Zobki mogoče?




aluš -> RE: zbujanje ponoči (24.8.2007 8:44:14)

Ja meni oz. nama s tamalim. Od 6 meseca pa do 14 meseca. Ko bi moral že noč prespati ga je začel skoz bolj sračkat, ta prvo na dobre 3 ure, potem je bil že čudež če je bil 2 uri mir. Smo po parih mesecih teh vaj začeli ponoč ukinjat dojenje, dajala sem čaj, ni bilo nič boljše, še kar je kar naprej čivkal. Minilo ga je takrat, ko se je dokončno odstavil, se ni čisto nič več dojil. Tudi zvečer ne.




aluš -> RE: zbujanje ponoči (24.8.2007 8:46:43)

aja, pa še to. Pri nas po mojem mnenju niso bili zobki. Pa tudi ko se je nehal dojit ni takoj spal čisto celo noč. Kakšne par mesecev se je še vedno zbudil približno 1-2x na noč, popil malo čaja, pa spal naprej.




blue sky -> RE: zbujanje ponoči (24.8.2007 9:21:21)

Mogoče dobi zvečer pred spanjem premalo hrane in je potem ponoči lačen. Možno pa je tudi, da bo kakšen zobek.




Shorty_ -> RE: zbujanje ponoči (24.8.2007 10:10:35)

IZVIRNO SPOROČILO: fantekj

7mesečnik se zadnji teden vsaki 2 uri ponoči zbudi...nič ne pomaga samo jošk in hrana :)...ko poje takoj zaspi nazaj

kdaj bo to minilo in če sploh??..ali se je še kateri to dogajalo...

Hvala!!!


pri moji 8 mesečnici je tudi isto samo traja že dalj časa zobki niso je pa res da noče veliko gh jest in je zato ponoči lačna. Probaj dati zvečer v mleko rižolino oziroma naj ima bolj kompaktno večerjo oziroma kompaktno popoldansko malco da se čez dan več naje. Pri naši je problem ker po flaši pije samo vodo čim je kaj drugega plune ven.

No če ne prej bo do pubertete minilo




mark2007 -> RE: zbujanje ponoči (24.8.2007 10:19:43)

Pozdravček vsem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]
sem novopečena mamica in se vsak dan srečujem z novimi doživetji.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

A ima kdo kake take probleme, da mu malček noče spat v posteljici? Moj pikec spi samo pri meni in to traja že tri mesece (hura našemu malčku) in v posteljici zaspi samo za tri ure zvečer.
Kaj mi svetujete?

lp




fantekj -> RE: zbujanje ponoči (24.8.2007 12:07:13)

mu dam fajn goste hrane zvečer pa nič bolše
če so zobki kaj priporočate???
Hvala!!!




aluš -> RE: zbujanje ponoči (24.8.2007 13:01:14)

Tud pri nas obilna večerja ni pomagala. Za pomoč pri zobkih pa mislim, da ni kakšne rešitve, ki bi rešila težave. Obstajajo eni geli (zdaj baje da en nov, ki je kao še boljši) za masirat dlesni (pred spanjem). Pomaga pa po mojem kakor komu. Nekaj takega kot tiste kapljice proti krčem (kolikam).




Stran: [1]