|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolikokrat kakajo...
20.11.2004 20:54:30   
malika
na dan 10 mesečniki. Moj ima polno plenico 3-6x dnevno in to vedno ful dosti. A je to normalno?
Malo me že skrbi!8)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kolikokrat kakajo...
20.11.2004 21:08:18   
Špela
Moj desetmesečni :duda: se pokaka 2-5× na dan. Tudi kar precej,posebno odkar je raznoliko hrano. Ampak pri nas je to čisto normalno, kaj je zaprtost sploh ne vemo.:)

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kolikokrat kakajo...
20.11.2004 21:11:58   
ZARA
Zara gre kakat 2-3x na dan pa ni dojena,malika...

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kolikokrat kakajo...
20.11.2004 21:13:32   
Ro-La
Lanej kaka 1x na dan, zelo redkokdaj 2x, sicer pa, glede na to koliko poje tudi ne more več x.
Če je blato normalne konsistence te po mojem nima kaj skrbeti, ima pač bolj "hitro" prebavo.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kolikokrat kakajo...
20.11.2004 21:17:46   
mehurčica
David ponavadi tudi nekje 3-6x. Po moje smo lahko brez skrbi. Sedaj ko sem mu en teden delala sveži sok iz pomaranč, mandarin in jabolk pa malo manj kaka. Verjetno zaradi jabolk. Morem dat malo limoninega soka zraven, da ne bojo potemnele.

:miska:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kolikokrat kakajo...
20.11.2004 22:13:07   
Teni_
Teja nekje enako kot Lanej. 1X na dan, včasih 2X.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kolikokrat kakajo...
21.11.2004 9:20:08   
malika
Kaj jaz vem, ne deluje mi najbolj normalno.Kar dosti celih delčkov hrane je zraven.No saj to je bilo skoz, če je npr jedel korenček pa grahec in fižol, samo včeraj pa je bilo še neprebavljeno sadje vmes.:zmeden:

Upam, da bo danes bolje, če ne jutri pokličem pediatra.:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Skupni dopust
polma

Stari starši hočejo z vami na dopust. Vi si mislite:

jupi, zastonj varstvo! (13%)

prav, fajn se razumemo, zakaj ne? (30%)

nisem za, ampak jih nočem prizadet , torej ja (11%)

oh, trpljenje, ne pa dopust (6%)

ni šans, to je naš dopust (40%)


Število vseh glasov: 126

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!