Kapljice proti krčem (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Kapljice proti krčem (20.11.2004 20:02:18)

Tudi nas je doletela ta nadloga krčev in se torej s tem bojujemo že kakšna dva tedna. Na začetku smo uporabljali kapljice Sab Simplex, pa ni bilo bistvene razlike, sedaj pa uporabljamo Vetrovne kapljice iz Koroških lekarn, katere hudo hvalijo (naravna mešanica z janežem). Je malo bolje, ne pa čisto.
Ali ima katera še kakšen predlog in izkušnjo s katerimi drugimi kapljicami, ki so pomagale?

Hvala in čim man krčkov vam želim.

LP; Bejba




malika -> Kapljice proti krčem (20.11.2004 20:04:21)

nam je pomagal samo Lefaksin, ki se dobi v Avstriji in pa kuminov sirup. Včasih sem mu tudi trebušček masirala s brinjevim mazilom(oboje dobiš v naših lekarnah).




sa -> Kapljice proti krčem (20.11.2004 20:05:22)

Mi smo imeli kapljice Lefaxin iz Avstrije in so full pomagale:bravo::bravo::bravo:kaj pa caj janez,komarcek,kamilica:zmeden:
LP in cimmanj krcekov




tralala -> Kapljice proti krčem (20.11.2004 20:14:23)

Če dojiš, pij kislo mleko ali pinjenec. Zelooo pomaga.




lol -> Kapljice proti krčem (20.11.2004 20:35:27)

Če dojiš sama pij čaj,ki vsebuje kumino,komarček in janež.Lahko pa daš tudi že otročku komarčkov čaj.




Anitka -> Kapljice proti krčem (20.11.2004 22:54:09)

Hoj!

Malce kukam naokrog in moram tudi sama pohvalit kapljice Lefaxin iz Avstrije. Jih dajemo tudi mojemu 4 tedne staremu nečaku, ki se žal že ubada s tovrstnimi težavicami. Pa poznam zelo dosti mamic, ki so prav tako uporabljale te kapljice in so zelo pomagale. Bejba, če želiš ti jih lahko pošljem.Le pusti mi sporočilo v nabiralniku pa bomo zrihtali.

Pa pa,
Anitka:metulj:




Bejba -> Kapljice proti krčem (21.11.2004 19:29:30)

Najlepša hvala za odgovore.
Anitka poslala sem ti privat sporočilce.
Mene pa tudi zanima kako oz. koliko in kdaj jih dajete svojim sončkom, da pomaga.

LP; Bejba




lutka -> Kapljice proti krčem (21.11.2004 19:52:03)

Bejba nam so najbolj pomagal kapljice iz koroških lekarn(vetrovne kaplijice)
lp




Anitka -> Kapljice proti krčem (21.11.2004 20:10:47)

Mi dajemo mojemu nečaku kapljice kar v flaško (v mlekca) in sicer 2-3 šprice. Zvečer malo več.

:metulj:




Stran: [1]