Novorojenček (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Caarmen -> Novorojenček (22.8.2007 20:04:40)

Mamice prosim opište dan vašega teden dni starega otročka.

Koliko časa vam je sesal mleko? Jaz jo dojim, mi na prsih zaspi, ko pa poderava kupček pa se zbudi. To lahko ponoviva še 3x. Je to normaln?

Ko se crkla - že skoraj spi se ji začne kolcat... kaj lahko naredim, ker se mi smili ko se ji kolca.





sisi80 -> RE: Novorojenček (22.8.2007 20:26:00)

En teden star otročiček je lahko cel dan na zizi, nič ni narobe s tem. Poslušaj sebe in otročička in NIKOGAR DRUGEGA. Crkljaj ga, počivaj čim več, kadar spi, sicer pa uživaj v trenutkih z njim. Ritma še ne bo imel vsaj en mesec ne. Nekateri šele po treh mesecih dobijo ritem hranjenja.

Pogum in srečno




jana77 -> RE: Novorojenček (22.8.2007 21:58:52)

Kolcanje je normalno pri vseh novorojenčkih. Bo še kar nekaj časa trajalo, da jo bo minilo.




Naja30 -> RE: Novorojenček (22.8.2007 22:13:57)

Se strinjam s sisi. Teden dni star [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] še ne more imet ritma, to bo postopoma dobil. Lahko traja par mesecev. Pri nas je do cca 3m. Na začetku je bila ves čas na joški, zaspala zraven, spala pol ure, spet na joško, zaspala...
Ti samo uživaj ob pogledu na tvoje komaj rojeno bitje in počivaj zraven.




MiRaNi -> RE: Novorojenček (22.8.2007 22:20:56)

Naša je stara skoraj 4 tedne pa še vedno nima pravega ritma.

Tudi njej se po vsakem podrtem kupčku začne kolcat. Jaz malo počakam nato pa ji zopet ponudim dojko in se ji neha.





Stran: [1]