|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izgubljena
22.8.2007 16:55:38   
maxi133
Pozdrav vsem!
Sem nova uporabnica in najprej bi rada vse pohvalila za prisrčnost in nasvete!!user posted image
3 dni nazaj sem naredila test in je končno pokazal user posted image !! Ker je to zame prvič ne vem kako naprej... Poklicala sem ginekologinjo in mi je rekla, da prvi pregled pripada 8 oz. 9 teden po zadnji menstruaciji in me je naročila 20.9. Kaj pa naj jst počnem v tem času, kako naj vem, da je vse v redu? Predvsem pa, naj povem doma za veselo novico ali naj počakam do pregleda? Pardon, ampak sem res vsa iz sebe...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izgubljena
22.8.2007 17:14:07   
**NiNa**
maxi133
Najprej dobrodošla in ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image

Priporočam ti, da najprej začneš jesti Folno kislino (npr. tifol, ki ga dobiš v lekarni brez recepta), to naj bi jedla do tretjega meseca nosečnosti. Jaz za novičko še nebi povedala, bi jo do prvega pregleda poskušala zadržati zase in moža, ti pa kakor veš.
Predvsem pa uživaj v nosečnosti in pazi nase. (Saj veš, če kadiš, prremisli kako boš naprej , ali pa alkohol, itd.)

Želim ti lepo in mirno nosečnost ter zdravega in pridnega user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izgubljena
22.8.2007 17:40:43   
regrat
najprej čestitke!!! sicer se strinjam z Nino. ok, jaz sem mami povedala, ostalim pa ne, sem počakala na uradno potrdilo, nakar so izvedeli še ostali člani družine. za prijatelje zaenkrat še hraniva novico. vsekakor pa veliko lepih trenutkov s tvojim malčkom!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega, četudi vstanem z dvema levima nogama.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izgubljena
22.8.2007 17:53:35   
maxi133
najlepša hvala obema!!!

(odgovor članu regrat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izgubljena
23.8.2007 13:46:10   
Shana banana
Ja, tudi jaz sem komaj čakala prvi pregled, čeprav sem zvedela šele v desetem tednu. Čakati sem morala en teden, pa se mi je že skoraj zmešalo od pričakovanja. S fantom sva najprej hotela stvar zadržat zase, a je bilo že vsem sumljivo da nič ne jem (prej sem pojedla gore hrane) in da mi je stalno nekaj slabo. Pa še moj oči me je še vedno rad prijel okrog pasu in me dvignil v zrak in sem se bala,d a bo izvedel tako. Zato sva kar raje povedala staršem. Drugim pa postopoma šele po pregledu.
Sama boš pa najbolj vedela, ker poznaš svoje razmere, kaj boš naredila ti.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




buče
Lelly28 RR

Ali ste za noč čarovnic izrezali bučo?

da (33%)

ne (67%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!