Kako pa vi zaspite oz. uspavate (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Špela -> Kako pa vi zaspite oz. uspavate (19.11.2004 22:01:22)

Kako pa vi zaspite oz. uspavate? Me prav zanima če imate tut take "močne" kot midva?:)-
Moj skoraj enajstmesečni :duda: zaspi zvečer le ob meni, z mano spi že od prvega dne. Čeprav se je posteljica obnesla, meni tista "gajba" ne potegne in sem jo kar podrla in pospravila nazaj na podstreho. Je tudi moj zelo scartan, ampak je tko cort da bi ga kar pojedla. Ko bo večji bo zaspal sam.:) Jaz mu zvečer preberem pravljico, potem se pa obrne na bok proti mene, in se primeva za rokice. Včasih ga mal po hrbtu božam, ali pa mu kaj šepetam ali pojem. Ha, ampak finta je da če potem prehitro vstanem je treba vajo ponovit. Mulc mali, kolk dobr ve.:)-
Radi se imejte.




Anaelisa -> Kako pa vi zaspite oz. uspavate (19.11.2004 22:15:57)

Jaz mislim, da to ni nič narobe, če zaspi pri tebi, dokler tebi to paše, je čist fajn!
Moja mala je na začetku več spala pri meni, je bilo tudi poletje in zelo toplo, tako da sem jaz lahko imela roke nepokrite. Sem pa potem kmalu pogruntala, zakaj me čez dan vse boli, zjutraj sem včasih komaj šla po stopnicah, tako so me bolela kolena! To je bilo zato, ker je spala pri meni, imam pa samo en meter široko posteljo, in sem bila celo noč podzavestno totalno pri miru in sem se enostavno "zaroštala". Potem sem jo zaradi tega začela kar dajat v posteljico, in je vedno lepo zaspala, sedaj je pa stara 6 m. in še vedno (in vedno bolj) kraljuje v svoji posteljici. Je pa res, da ima ful cortiš posteljico, je kar velika, fletne barve, pa en kup luštnih igrač ji visi... No, sedaj spi pri meni le še zjutraj, ko jo vzamem k sebi, da jo podojim, potem pa še za kakšno urico zaspiva. Vendar je sedaj bolj smotano, ker je mraz in potem naju moram ful pokrit...

Jo pa pred spanjem okopam, potem malo poje, potem jo pa dam v vrečo, jo podojim, zapojem uspavanko, dobi dudo in hop v posteljico in spančka!

Kako pa je z atijem pri tebi? Je v postelji sploh še prostor zanj? Ali ga sploh ni?
Lahko noč in eno bolho za pomoč, če te pa pič, pa na RR skoč!




Pikabu -> Kako pa vi zaspite oz. uspavate (19.11.2004 22:16:27)

Midve se podojiva v spalnici (čez dan se vedno v dnevni sobi), potem ji zapojem uspavanko (Angelčka, Levčka ali pa Uspavanko za Em(v)o. Potem jo položim v posteljico, kljub temu, da še gleda in ona čez nekaj časa sama zaspi. Včasih še kaj čeblja, včasih sesa rokico, pa ji jo zamenjam za dudo, vedno pa brez problemov sama od sebe zaspi.




clea -> Kako pa vi zaspite oz. uspavate (19.11.2004 23:16:38)

Oj,
da se ne bo mali navadil spati pri tebi.Moja prijateljica je namreč svojega dojenčka tudi dala k sebi v posteljo spat in zdaj je mali zrastel,star je 6. let in je v 1. razredu pa še vedno spi pri starših v postelji - vsako noč.Ne vem kako bo ko bo starejši.
kakorkoli lepo se imejta z malim cukrčkom in uživajta,
LP,Clea:)




Anonimen -> Kako pa vi zaspite oz. uspavate (20.11.2004 9:11:41)

Lea tudi zaspi samo ob meni pod pogojem, da se dojiva!
Drugače ni šans!




kimi -> Kako pa vi zaspite oz. uspavate (20.11.2004 15:02:08)

mojega uspavam v naročju potem pa celo noč spi v posteljici ob 6 zjutraj ko se zbudi pa noče več v posteljici in ga dam kar zraven sebe




Blanka77 -> Kako pa vi zaspite oz. uspavate (20.11.2004 20:11:07)

Najina pa sama zaspi v svoji posteljici, včasih potrebuje dudo. Mal si ogleduje medvedke na zaščiti ograjice, svoje rokice, pa zvezdico, ki visi na ograjici, potem pa zaspi.




Stran: [1]