[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.11.2004 19:29:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mehurčica -> Butanje z glavo (19.11.2004 20:14:21)

Maš ti pri nas namontirano kako kamero?:)- Mene zanima, kje bi se dale dobit tiste široke obloge za posteljico. Ker imamo neke ozke in nič ne pomaga. Včasih ga vidim, ko se obrača-se postavi na vse štiri in se okoli obrne, pol se pa seveda butne z glavico.:zmeden2:

Vzglavnik ima toliko, da zaspi na njem. Potem pa je itak nekje drugje, ko ga grem naslednjič pogledat.




malika -> Butanje z glavo (19.11.2004 21:19:39)

Joj katastrofa. Pa vrti se mi kot urin kazalec.
Ob strani ima tisto kao zaščitno peno, ki pa ne pomaga kaj dosti. In ko se zbudi (na dve uri!!!!) se vedno postavi noge,...Eh, jaz sem že čisto obupana in brez energije.




Ro-La -> Butanje z glavo (19.11.2004 21:22:38)

Tudi pri nas je tako, bo treba počasi čelado nabavit:)-:)-:)-:)-




Teni_ -> Butanje z glavo (19.11.2004 21:29:36)

Ja, poznamo. Vsako noč tako buta, da je joj, potem pa se zbudi in joče. No, ko dobi dudo je vse Ok, ampak samo do naslednjega udarca.

Lp,
Mojca:rozica:




Anonimen -> Butanje z glavo (19.11.2004 22:36:29)

Jaz sem imela pa tako "srečo" (se je pozneje pokazalo), da je od jogija do posteljice, ki mi jo je dala prijateljica, manjkalo na vsaki strani skoraj 5 cm, tako da sem bila prisiljena hitro okrepati. Šla sem po 5-centimetrsko penasto gumo, ki so mi jo odrezali na 70-centimetrske trakove, in jo dala obleči. Sedaj je v posteljici super mehko zadelan iz vseh strani. Se pa vedno z glavo v peno tišči. Kar zabubi se v posteljico.




Lunca1 -> Butanje z glavo (20.11.2004 6:14:45)

Očitno bodo mogli začet delat otroške posteljice v velikosti zakonskih postelj:)-:)-:)-.

Lp Lunca




kimi -> Butanje z glavo (20.11.2004 14:59:31)

moj je star 6 mesecev in ima glavo enkrat na eno strani postelje enkran na drugi in kadarkoli se zjutraj zbudim mi čisto do vrha posteljice prileze zvečer ga dam pa spat čimbolj dol




Stran: [1]