spi, ko bi naj bedel (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Jančika_ -> spi, ko bi naj bedel (19.11.2004 18:40:38)

Kaj naredite, ko se bejbiju malo pobrka urnik? Vasja hodi drugače spat okoli sedmih, kar pomeni, da ga kopava okoli šestih, pol sedmih. Ponavadi je buden od petih naprej. Danes pa je takrat šele zaspal in še vedno spi.:muca:

To se je naredilo že enkrat prej in sva ga ob pol sedmih zbudila - s tem sva (smotana starša) dosegla samo, da se je eno uro drl:hudicek:. Zdaj ga bom pustila spat (atija ni, da bi še on povedal mnenje) in upala, da ga ne bo ponoči sračkal:ups:.

Naj še povem, da sicer s spanjem nimamo problemov (trkam, trkam...:) ).




zoli -> spi, ko bi naj bedel (19.11.2004 19:11:30)

čao.
Jaz bi ga pustila spat.Mi hodimo spat okrog pol 9-do 9.Proces s kopanjem in hranjenjem začenjamo eno uro prej.Tudi meni se zgodi,da mi včasih zaspi,tako,da se zbudi šele okrog 8ih.Takrat potem opravimo malo daljše kopanje(ponavadi grem jaz z njo.),malo masaže,pa je kar hitro tako utrujena,da ji okice kar same skupaj zlezejo.
:muca:




Jančika_ -> spi, ko bi naj bedel (19.11.2004 19:24:43)

Sem ga pustila in se je zbudil ob sedmih. Ati je tudi že doma, tak da ga bova probala fajn utrudit:)-!




kimi -> spi, ko bi naj bedel (20.11.2004 14:58:04)

jaz svojega pustim da od 18 do 20 spi potem ga zbudim se mal igrava pol ga ob 21.30 skopam nahranim in spi celo noč. Manj mi spi podnevi bolj spi ponoči ter več časa dam ga spat le takrat ko je že res siten sicer pa spi le po 15 minutk na dan




Jančika_ -> spi, ko bi naj bedel (20.11.2004 15:05:02)

Je bilo čisto vseeno, da je šel spat dve uri kasneje - zbudil se je točno ob svoji normalni uri.:)-

Pri našem je pa ravno obratno kot pri tebi, Kimi. Več ko spi podnevi, bolje spi ponoči.




Stran: [1]