|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
23.8.2007 12:33:36   
ninykitty
Pozdravček vsem bodočim mamicam. Tudi jaz sem imela ultrazvok- morfologijo a za spol user posted image  nisem vprašala. PDP imam 7.1 in samo upam, da bo vse ok.

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
23.8.2007 18:18:23   
tadejat
SEJ NI VAŽEN KVA BO, SAM DA BO POP ZDRAV!
IZVIRNO SPOROČILO: mojčika

Saj ni važn kaj bo, samo da bo imel lulčkauser posted image

Čestitkeuser posted image

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
30.8.2007 23:14:00   
buchka
Ljubljana, sem te samo hotela spomniti, da ni nič gotovo, dokler se dojenček ne rodi. Meni je G na morfologiji 100 % zagotavljal, da je punčka, še več, tudi moj user posted image  je videl 'žemljico' tam dol, kasneje sem imela še tri UZ, vedno pri drugem ginekologu in vedno je bila punčka. Potem na porodni mizi je pa fantek prilezel ven. Je bilo kar veliko presenečenje, pa imena nisva imela izbranega zanj in jaz sem rabila kar kakšen teden, da sem ga nehala klicat bučka.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
3.9.2007 10:23:05   
ljubljana
Ja najlepša hvala za vse želje in lepe misli.

Sej je starejši sine vprašal ginekologinjo če se je mogoče zmotila, pa je rekla, da je pa to verjetno edina stvar za katero je lahko pri nas 100%. Je rekla, da je preveč štrlelo user posted image , da bi bila punca.

Pa tudi po velikosti in teži je nad povprečjem.
Se čisto strinjam z vami in sem po eni strani kar vesela saj imam že vse obleke, pa goro bagerjev in avtomobilčkov, pa legice...user posted image

Čeprav bomo pa tokrat falili letni čas. Prejšnja dva sta bila junijska, tale bo pa decemberski ali pa januarski PDP 1.1. 2008. Sta bila starejša dva v bodiju ali pa brez od 2. meseca, tale bo pa do 6 v dolgih rokavih.

Pa sej bomo pa kakšno novo cotico kupli, komi čakam.
Sem pa dones dobila en mail, ko imajo (v amariki) 17 otrok. Slikice te lušne familije (če hoče katera, da ji posredujem mail mi lahko napiše original e-naslov pa ji pošljem. Majo tako hišo kot en motel.

19 članska familija nocoment mi se pa pregovarjamo okoli tretjega user posted image  

(odgovor članu buchka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
3.9.2007 15:00:13   
Rozmarinka
Moja sestricna iz Amerike pa je pred kratkim dobila peto puncko !
Kaj bi onadva dala za sina, ti pa kar triuser posted image  Kar pogumno dalje, vazno da so otroci ZDRAVI !user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Oblačila za nosečnice
majch

Kje kupujete nosečniška oblačila? (Kakšna se vam zdi ponudba? Kaj pa cene? Zapišite v komentar)

trgovine v slo (85%)

trgovine v tujini (8%)

na spletu v slo (3%)

na spletu v tujini (4%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!