Kdaj so šli na kahlico? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


gaja -> Kdaj so šli na kahlico? (19.11.2004 14:26:51)

Zanima me, kdaj so vaši malčki začeli sedeti na kahlici. Naš je star 11 mesecev in mi je enkrat uspelo da se je polulal in pokakal na kahlico. Ampak komaj, saj noče sedeti na njej in takoj rine dol. Tudi igrava se ko sedi na njej, pa kar noče in noč sedet.

Kako ste kaj reševale to?Kdaj je sploh pravi čas? Sedaj ga kar nočem dajat, ker se mi zdi da jo bo zasovražil če ga bom silila.


:):):)




Erdbeere -> Kdaj so šli na kahlico? (19.11.2004 14:29:57)

Moja pri mal manj kot 2 letih je nisem silila ker se mi zdi neki na silo brezveze in je bila pri 25 mescih podnevi suha




lan -> Kdaj so šli na kahlico? (19.11.2004 14:37:53)

Ojla!
Mi smo kupili kahlico pred tremi dnevi (tamauček je star eno leto).Pikca sem zjutraj posedla na kahlico in se mu je zdelo zelo fajn.No,čez par minutk,začne tamauček ploskati,smejati in gledati v kahlico.Nakar še jaz pogledam in vidim drekec.Juhuhu,kako sem bila ponosna.Prvič na kahlici in se je že pokakal.Popoldne po kosilu je zopet kakal in lulal in danes zjutraj tudi.V glavnem nam gre zaenkrat zelo dobro.
Jaz mislim,da ga ne smeš siliti,da se mu ne bo zamerilo.Če noče,pač noče.Probaj čez kakšen mesec pa boš videla.
Drugače se pa midva,ko je on na kahlici,pogovarjava,pojeva.Malo ga poskusi animirati,mogoče bo uspelo!:sloncek:




lan -> Kdaj so šli na kahlico? (19.11.2004 14:40:34)

Aja, še to.V tem času se jim toliko dogaja in so težko pri miru.
Zato ga jaz,ko mi pokaže,da ima dost sedenja,takoj dam dol iz kahlice.




Pupica -> Kdaj so šli na kahlico? (19.11.2004 16:43:51)

WOW bravo lan:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Stran: [1]