|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi zobek
15.8.2007 16:07:00   
Liona
Ojla,

naš mišek je star 3 mesece in en teden. Že nekaj dni je tlačil v usta rokice, pleničke in se precej slinil. Tudi danes ponoči je bil precej nemiren. Zjutraj pa sem na desni spodnji strani zatipala trdo špičko in videla, da dobiva prvi zobek. Je normalno tako zgodaj? Ali niso prvi zobki ponavadi enkice?

Hvala za pomoč in lep dan

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi zobek
15.8.2007 16:15:27   
simona76
Ja, ja, je kar normalno. Je pač hiter. Otroci so tudi pri rasti zobkov časovno zelo zelo različni. Nekateri dobijo prvega pri dveh mesecih, drugi šele pri desetih ipd. Moj je prvega dobil pri petih mesecih, pri hčeri bomo pa videli (zdaj bo 3 mesece in si tudi kar naprej tišči roko v usta in se slini, kar pa seveda ne pomeni da bo zobek). Pri nas je bila najprej enkica spodaj, čez par dni spet enkica spodaj in čez nekaj dni trojkica spodaj...

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi zobek
15.8.2007 21:56:16   
Naja30
Baje so se tudi rodili že s kakšnim zobkom user posted image
No, dobi ga lahko kadarkoli od rojstva, najpogosteje pa se začne po 5m. In ja, ponavadi so to spodnje enke, ampak izjema potrjuje pravilo, a ne?

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi zobek
15.8.2007 21:58:50   
aezzy
mi smo najprej dobili zgornje 4 zobe. je pa res, da tocno na 9 mesecev!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi zobek
15.8.2007 22:04:58   
Udb
Tudi pri nas so najprej  pririnili ven 1 in 2 zgoraj. 

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi zobek
15.8.2007 22:23:02   
pika30
user posted image  za prvi zobek,naša je stara 7 in pol pa še nikjer nobenega.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi zobek
16.8.2007 15:04:47   
s.
Zgleda, da tud naš user posted image  dobiva prvi zobek. Star bo 3 mesece čez 14 dni. Roke si tlači po zgornji čeljusti tako, da poka, pa slini se ko povžek. Čutimo neki robek, ostrino.user posted image
Mogoče pa bo kaj kmaluuser posted image

Sem se pogovrajala, da že pri 3m, user posted image  dobivajo zobije.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi zobek
16.8.2007 22:03:04   
blue sky
Naš user posted image  je dobil točno pri 4 mesecih spodnji enki naenkrat. Zdaj pa mislim, da bo spet dobil kakšen zobek, ker je ful nemiren in bi si vse v usta stlačil in da ne omenjam, kako se slini.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi zobek
16.8.2007 22:08:33   
2.2.
moja user posted image je tudi stara 7 pa pol meseca pa še vedno nič; saj eni pravijo čim več bo stara boljše bodo potem zobekiuser posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi zobek
17.8.2007 19:48:30   
Liona
2.2. to zadnje ne drži. Jaz sem dobila zobe pri 4-5 mesecih in še danes pri 30-nimam nobene plombe. Moja nečakinja je dobila prvi zob pri enem letu, pa jih ima danes 11 in precej problemov z zobmi... Dedna zasnova je baje važna.

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?