|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi gibi??
13.8.2007 9:57:07   
mojca83
Pozdravljene!
Sem v 16. tednu user posted image , ki je moja prva. Zadnje tri dni opažam da se mi v rebuhu točno na mestu ko jeuser posted image  pojavlja nekakšno migetanje od znotraj. Ne znam vam razložit kakšno, ampak občuti se kot nekakšni trzljaji mišic, oz skakljanje. Pojavlja se pogosto, čez cel dan, vmes pa je kekšna ura miru. Se mi pa zdi da je vsak dan močneje. Je pa zelo prijeten občutek.user posted image
Zanima me če je imela katera podobne izkušnje? Se vam ne zdi malce hitro?

Hvala že vnaprej za odgovore!
Lepo in zdravo user posted image  vsem!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi gibi??
13.8.2007 10:42:31   
sandra85
js sem začutila prve brcike v 17. tednu...ko me je Gv bolnici vprašala,kdaj sem začutila 1. brcike,sem odgovorila, da v 17. t, pa je rekla :"hmmm to pa ne bo držalo, no ja, sej je možno"
prejšnji teden sem bila spet v bolnici in sem imela 2x CTG-pa je pol rekla G, da imam zelo zelo živahnega user posted image ...tako da zaj lahko vrjame, da je že v 17.tednu tak norel, da sem ga čutila, kako rogovili po trebuščkuuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi gibi??
13.8.2007 10:43:48   
lana38
Tudi jaz sem user posted image  začutila, ko sem bila user posted image  17T.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
13.8.2007 11:33:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi gibi??
13.8.2007 15:10:33   
mojca83
Hvala vsem. Moj user posted image   je tudi zelo živahen, ga je morala G kar loviti na UZ. Nič ni bil pri miru, tako da je to tudi možno povezano. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi gibi??
13.8.2007 16:02:02   
puri
Jaz sem gibe 3x začutila v 16-em tednu, sedaj četrtič, pa že v 15-em tednu, ker sem bila bolj pozorna.

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi gibi??
13.8.2007 16:06:24   
naja78
15 teden in 4/7.seveda to je tvoj otroček.migetanja so gibanje otročka,....

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi gibi??
13.8.2007 20:36:05   
mojca83
Spet jaz.user posted image  Tri dni je user posted image  kar norel, danes pa skoraj nič.user posted image  Ima katere kake ideje?

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi gibi??
13.8.2007 22:43:49   
Anonimen
Saj še bo. Mogoče si preveč pozorna in si zaradi tega pod stresom. Kar mirno.

Je pa ta občutek podoben valovanju, vsaj tako so mi povedali, midva z mojim še delama na user posted image .

(odgovor članu mojca83)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi gibi??
14.8.2007 7:55:01   
Ketrin24
Pozdravljene!

Jutri bo moj 17 t nosečnosti in sem danes ponoč ko nisem mogla spat začutila čist nežno premikanje oz. neko utripanje v trebuhu. Ali je možno da je to moj user posted image . Prejšnji teden sem bila pri mojem g. pa je rekel, da ga še kmalu ne bom čutila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi gibi??
14.8.2007 9:54:25   
Anonimen
Seveda je možno. Kako da ga ne boš kmalu čutila? Tega ne more vedeti, ker vsaka mamica, vsak user posted image in vsaka user posted image je drugačna.


Srečno.

(odgovor članu Ketrin24)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi gibi??
14.8.2007 10:21:46   
Ketrin24
Ja tako mi je rekel, da ga še nebom kmalu čutila, da bo preteklo še kar nekaj časa ko ga bom začutila. Da je 17t zelo prehitro. Meni se sicer zdi čudno, kajti ti premiki ki sem jih danes ponoči začutila so bili nekaj posebnega. In sem kaj takega občutila tudi prvič v življenju in dvomim, da bi se zmotila. Edino če je tista moja teorija možna, glede na velikost trebuha, da bi bila mogoče noseča že kakšnih 22 t. user posted image Nevem če je mogoče? Ali pač?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvi gibi??
14.8.2007 11:28:03   
mojca83
Ketrin24, seveda je mogoče da si jih začutila. Vsaka user posted image  je nekaj posebnega in ni rečeno da jih bomo vse začutile šele kasneje, oz. po 18-19t . Moj user posted image  je bil zelo živahen na UZ in NS, pa sem user posted image  komaj 16t in sem že čutila migetanje v trebuhu. Nič ni temu podobnega in točno veš da je to to.user posted image  Muči me samo da že skoraj dva dni nisem čutila ničesar. JE TO NORMALNO?
Lp.

(odgovor članu Ketrin24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvi gibi??
14.8.2007 15:57:38   
u04111976
Pozdravljene, mi pričakujemo že tretjič. Res, da prvič nisem dolgo čutila nič, drugič pa že zelo hitro. Zdaj smo šele na začetku... Otročka sem na začetku nosečnosti čutila tu in tam, ne vsak dan. Kasneje vsak dan večkrat do par dni pred porodom, ko se umiri (obakrat sem bila čez rok). Tako da nič ni narobe če kakšen dan počiva!
Tako bodo živahni, da vam spati ne bodo dali!!!!!!!!

LP, U

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvi gibi??
14.8.2007 18:50:24   
suzanamai
jaz sem ta obcutek obakrat opisala kot metuljcki v trebuhu. potem postajajo vedno mocnejsi, proti koncu pa se umirijo...

(odgovor članu u04111976)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvi gibi??
15.8.2007 19:19:53   
TinaUros
Jaz sem čutila že konc 16t, pa mi je tudi G rekla, da je verjetno še prezgodaj. Je pa potem čez en teden naš user posted image  že tako poskočno brcal, da ga je čutil tudi že moj mož in brce so se nato iz tedna v teden stopnjevale. Je pa res, da sem zelo suha okoli trebuha...no ja, bila suha:)

In še, ko je ena spraševala, kako to, da ga ne čuti vsak dan. Dr. Pušenjak pravi, da se to dogaja do 25t.

Lp

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prvi gibi??
15.8.2007 21:19:18   
mala pikica
Jaz sem tudi v 17.tednu začutilo te migljaje user posted image  Res čudovit občutek, sploh zadnje čase, ko je tega zmeraj več user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvi gibi??
15.8.2007 22:04:22   
dmavrel
Jaz sem prve gibe začutila v osemnajstem tednu. Približno tri tedne prej pa so se tako lepo čutili mehurčki, ko sta se sončka user posted image user posted image  obračala. Te mehurčke je zelo dobro čutil tudi moj. Sedaj v devetnajstem tednu pa že kar pogosto čutim gibe user posted image user posted image .
Je pa res lepo, ko čutiš kako raste v tebi dete. A ne?

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prvi gibi??
15.8.2007 22:15:59   
Anonimen
Komaj čakam, da to začutim, pa tut če me cel dan brca, da bom čist fertik...user posted image

Lp.

(odgovor članu dmavrel)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prvi gibi??
15.8.2007 22:21:31   
dmavrel
Vkaterem tednu si že? Kdaj imaš PDP?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prvi gibi??
16.8.2007 10:31:42   
mojca83
Pa ste imele kdaj večdnevni premor med gibanjemuser posted image na začetku? Kakih par dni nič?user posted image

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prvi gibi??
16.8.2007 11:08:59   
MR99
Naj te pomirim: Jaz sem prve mehurčke začutila že v 15 tednu. Vsi so mi govorili, da pa to ni možno, ampak jaz vem, da je to bilo to. Takrat sem čutila mojo pikico nekaj dni, potem pa dobriva dva tedna nič. Sem se tudi že malo sekirala, ampak to je baje normalno. No potem pa so se začele prave brcike in zdaj mojo pikico čutim redno vsak dan pogosto skozi celi dan. Tudi moji G sem potem povedala ta drugi začetek gibov, saj mi tudi verjetno ne bi verjela, da sem čutila že v 15 tednu. Sedaj sem v 27 tednu. Tako, da se nič ne sekiraj! Pravi gibi šele prihajajo, mogoče imaš zdaj isto pavzo med njimi kot sem imela jaz.

Čao!

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prvi gibi??
16.8.2007 13:38:56   
mojca83
Hvala MR99!

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Dojenček rojen dva meseca po mamini smrti
Znanstvena fantastika? Naravni čudež? Medicinski čudež? Ali preprosto – čudež življenja?




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?