|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sedež za na kolo
11.8.2007 21:49:11   
Aja1
Kupujemo sedež za na kolo. Katerega priporočate?

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sedež za na kolo
11.8.2007 22:08:56   
Anonimen
Hamax, nima veze, kateri model .. Tisti Sleepy je za moje pojme stran vrzen denar - je cisto ok sedez Kiss npr. od Hamaxa. Sleepy ima kao naklon za spat.

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sedež za na kolo
12.8.2007 8:38:31   
Mikica
Mi imamo Hamax Kiss in smo zadovoljni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sedež za na kolo
12.8.2007 9:35:02   
poliloni
Da se malo zraven vrinem... Koliko časa ste pa prepke prevažale v sedežih? Koliko stare mislim? Ker ne vem, če se mi ga splača kupiti?

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sedež za na kolo
12.8.2007 11:44:35   
Mikica
Naš je star 3 leta, pa ga še vedno prevažamo v sedežu. Na sedežu pa piše, da je do 25 kg.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sedež za na kolo
12.8.2007 13:45:54   
mayci
Mi imamo pa Belelli (kupili v Pikapolonici lansko leto), z naklonom za spat. Pa se mi ne zdi stran vržen denar, nama je že nekajkrat zaspal na kolesu in ga malo nagnemo, da mu glava ne visi dol.user posted image Sva zelo zadovoljna, da sva tega izbrala, je pa cenovno veliko ugodnejši od takega Hamaxa. 

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sedež za na kolo
13.8.2007 9:23:19   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Mi imamo pa Belelli (kupili v Pikapolonici lansko leto), z naklonom za spat. Pa se mi ne zdi stran vržen denar, nama je že nekajkrat zaspal na kolesu in ga malo nagnemo, da mu glava ne visi dol


Tudi mi imamo taksnega in tudi pri nas se je ze zgodilo, da je mali zakinkal med voznjo. Nam ni zal, da smo kupili taksnega.



_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sedež za na kolo
13.8.2007 9:42:46   
Felicity
Mi imamo Hamaxa, pa verjetno prav Sleepy.
In smo brez pripomb. Super zadeva! user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sedež za na kolo
13.8.2007 13:31:46   
nimfica
tudi mi ga imamo, tudi z naklonom, super zadeva, ker naša pri 2 letih še vedno zakinka noter

priporoćamuser posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?