|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stres v nosečnosti-more po porodu
11.8.2007 9:04:54   
Anonimen
Med brskanjem po spletnih straneh,med novicami sem tole našla.

Stres v nosečnosti - more po porodu New York | 11.8.2007 | B.J.



Otroci nosečnic, ki so imele probleme z depresijo ali so bile anksiozne, imajo težave s spanjem.
user posted image
user posted image
user posted image








user posted image
Znanstveniki so začeli proučevati tudi uspešnost različnih pristopov za zmanjšanje depresije in anksioznosti pri nosečnicah. Raziskovalci iz univerze Rochester so ugotovili, da depresija in anksioznost matere povzročata povečanje nivoja hormonov, ki vplivajo na razvoj možganov zarodka. Zato se v zgodnjem otroštvu pogosto dogaja, da imajo taki otroci težave s spanjem. Znano pa je tudi, da imajo otroci, ki so imeli v rani mladosti težave s spanjem, pogosteje vedenjske motnje.Študija, kot lahko preberemo v znanstvenem časopisu Early Human Development, temelji na proučevanju 14.000 nosečnic in njihovih otrok.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
11.8.2007 9:14:02   
Anonimen
user posted image  Zame imajo teli Američani itak vedenjske motnje. user posted image

Jaz nisem imela nobenega stresa in depresije v nosečnosti, pa ta mali še vedno ne spi celo noč. Vedenjske motnje imeti zaradi nespanjauser posted image  A potem starši nimamo kaj veliko vpliva na vzgojouser posted image

Kadar zagledam kako "Ameriško raziskavo" podvomim v rezultate. Naši pa potem take butaste članke pišejo.user posted image user posted image user posted image

Iz kje je to? Iz 24kur?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
11.8.2007 9:34:59   
Anonimen
Iz kje je to? Iz 24kur?


Ja


Ah,še sreča,da ko sem se jaz pripravljala na materinstvo ni bilo takšne poplave
izvedenjskih mnenj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
11.8.2007 10:42:10   
SANAYA
Ja se strinjam s tabo Neva,
saj življenje je že tako narejeno, da ne moreš, da ne bi mel kdaj pa kdaj napetosti oz. kakšno depresijo, kajti potem je edino, da se za 9 mesecev zapreš v sobo in izgubiš stik z zunanjim svetom in s tem povezanimi vsakodnevnimi skrbmi,...Katera nosečnica pa je vseh 9 mesecev prez stresa, napora, se samo smehlja in nič ne obremenjuje, lepo vas prosimuser posted image !
Če otrok ne spi, pač ne spi, enkra bo pa že zaspal, pa lepo pustite na miru ameriška sranja in uživajte, tudi ko ste malce depresivne in anksiozne, saj tako je življenje, nikomur ni poslano samo z rožicami!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
11.8.2007 10:48:06   
Anonimen
Točno,bolj ko prebiraš te študije,bolj se obremenjuješ,slabše je.
Tudi takrat,ko je dete že na svetu,ni zdravo preveč literature brat,ker se zafrustriraš in s tem otroku samo škosduješ.Dobrodošla pomoč,ni pa zakon.

(odgovor članu SANAYA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
11.8.2007 13:25:12   
nena82
Jaz sem imela full stresno nosečnost, pa mala spi mirno, ali pa ne. živahna je tudi precej, a kaj ko se dvema "divjakoma" ne more roditi prav umirjen otrok user posted image

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
11.8.2007 13:40:25   
BAMBINA_
user posted image Jaz sem imela res hudo stresno nosečnost. So me strašili, da bo mali imel razcep ustnice in kromosomske napake (nič od tega ne drži user posted image user posted image ), potem sem svojega našla ob 4 h zjutraj nezavestnega v kopalnici (pa ni pil ali kaj podobnega). V glavnim res hudi šoki. No pa mali pančka od 21 h do 9 h z enim ali dvema podojema. Trkam na les.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
11.8.2007 13:43:05   
Anonimen
Zgleda je potem ravno obratno.
Jaz brez stresov v nosečnosti še vedno ne spim celo noč. Ve s stresom pa mirno spite.user posted image
Jao, ti bedni američani.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
11.8.2007 19:34:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SANAYA

Ja se strinjam s tabo Neva,
saj življenje je že tako narejeno, da ne moreš, da ne bi mel kdaj pa kdaj napetosti oz. kakšno depresijo, kajti potem je edino, da se za 9 mesecev zapreš v sobo in izgubiš stik z zunanjim svetom in s tem povezanimi vsakodnevnimi skrbmi,...Katera nosečnica pa je vseh 9 mesecev prez stresa, napora, se samo smehlja in nič ne obremenjuje, lepo vas prosimuser posted image !
Če otrok ne spi, pač ne spi, enkra bo pa že zaspal, pa lepo pustite na miru ameriška sranja in uživajte, tudi ko ste malce depresivne in anksiozne, saj tako je življenje, nikomur ni poslano samo z rožicami!!!!


Se podpišem pod to. user posted image

(odgovor članu SANAYA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
12.8.2007 7:20:15   
dory
no tile americani bodo marsikej pogruntal ja..majo ze prevec cajta...ceprav..dejstvo,da stres zelo vpliva na nerojeno dete, s tem bi se pa pac strinjala...jst sem bla celo nosecnot pod groznim stresom...normalno,da se je tudi otrok rodil ves zivcen...posledica tega je bilo nespanje in to celi dve leti...nemiren otrok, zelo jokav...sele po drugem letu starosti,ko sem se v prvi vrsti umirila sama in si poslihtala v glavi in zivljenju se je zacel spreminjat tudi on...tko da neki bo na tem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
13.8.2007 11:02:06   
aurora6
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: SANAYA

Ja se strinjam s tabo Neva,
saj življenje je že tako narejeno, da ne moreš, da ne bi mel kdaj pa kdaj napetosti oz. kakšno depresijo, kajti potem je edino, da se za 9 mesecev zapreš v sobo in izgubiš stik z zunanjim svetom in s tem povezanimi vsakodnevnimi skrbmi,...Katera nosečnica pa je vseh 9 mesecev prez stresa, napora, se samo smehlja in nič ne obremenjuje, lepo vas prosimuser posted image !
Če otrok ne spi, pač ne spi, enkra bo pa že zaspal, pa lepo pustite na miru ameriška sranja in uživajte, tudi ko ste malce depresivne in anksiozne, saj tako je življenje, nikomur ni poslano samo z rožicami!!!!


Se podpišem pod to. user posted image

Jst tudi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stres v nosečnosti-more po porodu
13.8.2007 21:43:14   
Vilma
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Zgleda je potem ravno obratno.
Jaz brez stresov v nosečnosti še vedno ne spim celo noč. Ve s stresom pa mirno spite.user posted image
Jao, ti bedni američani.user posted image user posted image user posted image


Pod tole se pa jaz podpišem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Nogomet.
пеперутка16

Kdo bo zmagal EURO 2024?

Slovenija. (0%)

Francija. (0%)

Nizozemska. (0%)

Anglija. (0%)

Španija. (100%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!