bumbo stolček (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Boni3 -> bumbo stolček (8.8.2007 13:07:47)

Ga kdo ima in kako sre zadovoljni? Naša mala bo čez nekaj dni dopolnila 5 mes. in je pediatrinja rekla,da je absolutno neprimeren,dokler otrok dobro ne sedi sam vsaj ob opori,da pa ni od takrat,ko otrok sam drži glavo,kakor se reklamira. Vaše izkušnje prosim?
lp [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: bumbo stolček (8.8.2007 13:09:10)

sem ga celo kupila in mi je bil brezvezen . tamalo sem dala not pa je sedela ne vem 2 min pa se začela bunit. kaj če otrok sploh v tem stolu počet? otrok more bit na tleh pa se gibat ne pa bit not v enem stolu k v kalupu namontiran??!!




Boni3 -> RE: bumbo stolček (8.8.2007 13:12:12)

Mi smo ga dobili od enih prijateljev,ko se je rodila. Men se zdi fajn edino potem,ko je po žlici,da not sedi,če si kje na počitnicah ali kaj takega.




Anonimen -> RE: bumbo stolček (8.8.2007 13:13:15)

za to smo mi ponucali kar lupinico. ne počitnice se mi zdi čisto progromen ta stol da bi ga s sabo vlačila. ne vem zame je neuporaben.




Boni3 -> RE: bumbo stolček (8.8.2007 13:16:27)

Ja naš se tudi uporablja za podstavek od zavijalčka[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].No bomo vidli,ko bo večja.




Anonimen -> RE: bumbo stolček (8.8.2007 14:33:27)

Mi smo bli pa ful zadovoljni z njim. Smo ga s sabo jemali na piknike in obiske, da smo lahko futrali tamalo v njem, ona je pa ful uživala, ker je bila tako na visokem - na stolu ali mizi v njem. Pa še lahek je in ga komot neseš nekam. 




April -> RE: bumbo stolček (8.8.2007 18:19:17)

Mi smo ga tud zelo uporabljali. Največ tam okoli 7, mesca, ko še ni sam sedel. Ponavadi je imel stolček na tleh, pa se je igral. Al pa je mene v kopalnici čakal, ko sem se tuširala. Po enem letu pa je stolček bil uporaben, če smo kje zunaj jedli al pa na dopustu.




Boni3 -> RE: bumbo stolček (10.8.2007 10:02:56)

No,ampak od kdaj naprej ste svoje otročke prvič dale vanj sedet. Potem,ko sami še niso čisti sedeli,ali že prej?




tikka -> RE: bumbo stolček (10.8.2007 10:21:04)

Naša je stara 4,5 meseca, stabilno drži glavico že vsaj 2 meseca in že 14 dni imamo doma ta stolček. Vanj jo posadim parkrat na dan po par minut, ponavadi takrat ko se naveliča igralne podlage, ko noče biti v naročju in samo sili pokonci. V stolčku se takoj umiri in usta do ušes. V stolčku sedi stabilno in očitno ji zelo ustreza. Dokler ne bo stara vsaj 5 mesecev bomo ta stolček uporabljali res samo parkrat na dan in za hranjenje, ko bomo začeli z GH.
Mnenja pediatrov o tem stolčku se pa ful razlikujejo. V tujini ga priporočajo za otroke z motnjami v razvoju. Vendar sem jaz do tega vseeno malo zadržana. Je pa sedalni del nižje in ko otrok sedi noter ima nogice višje, hrbtenica je pa popolnoma naslonjena. Naša noter ful uživa in bi verjetno kar sedela in sedela noter če bi ji pustili.




frufru -> RE: bumbo stolček (10.8.2007 18:54:36)

V RA so mi rekli, da mora samostojno sedet. Naš je šele pri 8mesecih začel samostojno sedet. Glede na to, da je do kilaže 22 funtov ali 11 kil ga ni bilo smisla kupovat, ko ma že 10 kil[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]