izbočene rdeče pikce (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


migec -> izbočene rdeče pikce (8.8.2007 10:21:42)

V roku enega tedna jih je dobil enih par...vsak dan po dve.
So rdeče, izbočene kot mazoljčki, na sredini ena rdeča pikica. Ko se posušijo nastane mala krastica. Sprva se pojavijo kot ena rdečica, potem pa kot mazoljček.
Dobil jih je na eno na čelu in eno na lasišču, eno na ličku in rokici. Skratka nič posebnega....
Začeli smo z Gh (korenček in riževo kašico z adaptiranim mlekom-ki jo mimogrede zadnje dva dni zavrača[sm=zmeden.gif]), vendar verjetno tako malo število pikic ne kaže kako alergijo oz. reakcijo na hrano???

No, sej ne delam panike...[sm=bravo.gif]...samo zanima me, če ima kaka podoben primer.
Se spomnim, da sem v knjigi od Maya Clinica (nekaj takega) videla ene slikce raznih spuščajev, pikic in podobno...pa sem vrnila v knjižnico...[sm=smiley13.gif]




Anonimen -> RE: izbočene rdeče pikce (8.8.2007 10:28:09)

Jaz poznam tako stanje, ki ga opazuješ. Je pa pri nas znak alergije in pri nas gre predvsem za predel na zunanji strani celotnih rok. Zadnji mesec je malo boljše, verjetno ker imamo dieto in ker ko je bilo vroče ni bila v vrtcu, ker vročina zelo vpliva na alergike.

Drugače pa imamo alergijo na jajca, arašide, z večimi adetivi obremenjeno hrano in pijačo.

Opazuj kako reagira na hrano in če dojiš kaj tisti dan poješ ti.




Stran: [1]