srbenje pri noricah - pomoč! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


African queen -> srbenje pri noricah - pomoč! (15.11.2004 21:49:44)

Hojla,
Moj ta mali je dobil norice in sedaj mora piti enkrat na dan eno žličko Cleratina proti srbenju!Problem pa je v tem, ker vse spljuva ali zbruha ven!Jaz pa ne vem več kaj naj naredim.
Punce, ali mogoče veste,če obstaja kakšna kremica, ki blaži srbenje pri nadležnih noricah??
:muca:
lep pozdravček od LadyB.




Anonimen -> srbenje pri noricah - pomoč! (15.11.2004 21:58:30)

Sirup mu jaz ponavadi dam z brizgo, ki smo jo enkrat dobili raven nekega antibiotika. Pa tisto fino pocuza, pa tudi če noče, mu že nekako stisneš v usta. Naš ni pjuval, ne vem, če mu ni prej v grlo steklo, preden je uspel. Kar se pa mazanja tiče, pa sem zadnjič dve mamici v vrtcu slišala govorit nekaj o hipermanganu, ki ga razstopiš v vodi, ampak nič točnega ne bi vedela povedati. Me pa tudi zanima, ker imamo tudi pri nas v vrtcu norice in jih že kar nalo pričakujemo. Če bom tisto mamico še kaj videla, jo bom vprašala.




African queen -> srbenje pri noricah - pomoč! (15.11.2004 22:05:07)

Splišni,
Tudi jaz dam sirupe,ki imajo čuden okus v brizgo in mu nato na silo pritisnem v usta...ampak tokrat s Cleratinom kar ne gre,mu kar obrne želodec in vse je v sekundi na tleh!Groza...
In kje pa dobiš tale hipermangan?V lekarni?
pa-pa
LadyB.




Janeja -> srbenje pri noricah - pomoč! (15.11.2004 22:23:34)

Hipermangan se kupi v lekarni.
Dobro ga raztopiš ga v manjši količini vode, potem pa vliješ v kopel. Moraš pa pazit, da je res popolnoma vse raztopljeno, ker je v "suhi" obliki zelo agresiven. Hipermangan razkužuje kožo in verjetno tudi pripomore k manjšemu srbenju.
Jan noric sicer še ni imel je imel pa močne alergije in srbeče izpuščaje po celem telesu - pa je kopanje kar pomagalo.





African queen -> srbenje pri noricah - pomoč! (15.11.2004 22:26:20)

Janeja,
Super,jutri bomo tekli v lekarno po hipermangan in probali!Upam,da bo pomagalo!
Thanks...
in lahko noč od LadyB:




žogica marogica -> srbenje pri noricah - pomoč! (15.11.2004 22:46:13)

Živjo
Moja prijateljica je pri svojih dveh sončkih delala kopeli z dodanim domačim kisom, pa tudi izpuščaje je mazala z razredčenim domačim kisom.

Pa čimprej se pozdravite.
Pozdravček




Anonimen -> srbenje pri noricah - pomoč! (16.11.2004 8:41:24)

Ciao!!bogeci kako to srbi brrr..sedaj pa iz zdravstvene knjige preplonkam:Proti srbenju pomaga pivnanje mehurčkov s,kot je lotio alba.Tudi puder za zmanjšanje srbenja(iz lekarne)deluje blažilno.Otroka umivajte z mrzlo vodo,izogibajte se toplih koprli,ker povečujejo srbenje.L.p.:rozica:Neva:rozica:




Stran: [1]