|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakanje dvomesečnega dojenčka!
7.8.2007 18:35:22   
sončica1
Moja punčka je stara dobra dva meseca. Že kakšne tri tedne je kakala enkrat na dva dni zdej pa že tri dni kaka po vsakem obroku, sicer ne veliko ampak toliko da moram zamenjati plenico. A je to kaj narobe da kaka po vsakem obroku, no razen ponoči? Se polno dojiva.
Kakšne so vaše izkušnje?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakanje dvomesečnega dojenčka!
7.8.2007 18:52:40   
Maxica
Pri dojenem otroku je tolerirano čisto vse - kakanje enkrat na sedem dni, ali kakanje sedemkrat v enem dnevu. Tako da ni panike, če je sicer z otrokom videti vse v redu.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu sončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakanje dvomesečnega dojenčka!
7.8.2007 19:05:33   
kobacaj

Tudi mi imamo dvomesečnega dojenčka in je prejšnji mesec kakal le enkrat na dan, zdaj pa je tudi več pleničk na dan malo pokakanih, enkrat je malo večja količina večkrat pa je manjša.

(odgovor članu sončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakanje dvomesečnega dojenčka!
7.8.2007 21:36:07   
simona76
Kot je povedano, je pri dojenem dovoljeno vse. Če je kakec normalne sestave in ni posebnosti pri otroku, mislim da ni panike. Jaz sem malo bolj nesrečna, ker moram po ves teden čakat da bo kakšna pokakana plenička...user posted image   Pa je tudi to dovoljeno.

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakanje dvomesečnega dojenčka!
7.8.2007 21:39:20   
taška30
Naša 3-mesečnica že od rojstva kaka večkrat na dan, včasih po vsakem obroku, nikoli pa manj kot 2x. Če kdaj pol dneva ne kaka (recimo 3 zaporedne nepokakane pleničke), se mi zdi da je že vsa tečkasta in jokasta in prdi 100/h in jo zvija.

(odgovor članu sončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakanje dvomesečnega dojenčka!
8.8.2007 10:10:20   
mojcapr
Jaz imam 4 mesečnega srčeka, ki mi je prejšnji teden tudi po vsakem obroku pokakal seveda svežo plenico. Saj veste previti jest in potem se je najboljše pokakt v svežo plenico.
Otrokova prebava se pač hitro spreminja.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakanje dvomesečnega dojenčka!
8.8.2007 11:01:43   
Majchi
Meni je pediatrinja podobno rekla, torej da je normalno 6x na dan ali pa 1x na 6 dni.
Ampak sem kar zadovoljna, da kaka večkrat na dan. Se je pa že zgodilo enih dvakrat, da je kakanje izpustila, je bilo pa naslednji dan potem več.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?